Sepet 0

Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

İleri Seviye Teknoloji ile Üstün Güvenlik: Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri

Xiaomi akıllı çocuk saatleri, ebeveynlere çocuklarının güvenliğini sağlama ve konumlarını takip etme olanağı tanır. Xiaomi akıllı çocuk saatleri sayesinde evde olmadığınız zamanlarda dahi çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. GPS özelliği sayesinde ebeveynler, çocuklarının gerçek zamanlı konumunu harita üzerinden takip edebilir.

Xiaomi akıllı çocuk saatleri SIM kart girişine de sahiptir. Bu sayede saati hücresel ağları kullanarak internete bağlayabilirsiniz. SIM kart aracılığı ile Xiaomi akıllı çocuk saatleri arama yapma özelliğine de kavuşur. Çağrı özelliğini kullanarak çocuğunuz ile hızlı bir biçimde iletişim kurabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde görüntülü görüşme özelliğini kullanarak daha verimli bir iletişim de gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak Xiaomi akıllı çocuk saat modelleri dokunmatik ekrana da sahiptir. Bu sayede çocuklar teknolojiden keyifli bir biçimde yararlanabilir.

GPS Takip ve Bildirimler: Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Güvenliğinden Emin Olun

Xiaomi akıllı çocuk saatleri GPS takip özellikleri ve bildirim sistemleri ile çocukların güvenlik düzeyini artırır. Dahili GPS modülünü sahip olan bu saatler çocukların konumunu gerçek zamanlı olarak takip etme olanağı tanır. Xiaomi akıllı çocuk saatleri elektronik çit özelliğini de bünyesinde barındırır. Bu özellik sayesinde ebeveynler çocukları için ev ve okul gibi alanları güvenli bölge olarak belirleyebilir. Bu alanların dışına çıkılması halinde saat ebeveynlere otomatik olarak bildirim yollar. SOS butonuna da sahip olan Xiaomi akıllı çocuk saatleri giyilebilir teknolojilerin tüm faydalarını sunar. SOS butonuna basılması halinde saat otomatik olarak ebeveyni arar. Ebeveynin çağrıya cevap vermemesi halinde ise önceden belirlenmiş acil durum numaraları aranır. Bu sayede çocukların her daim güvende olması sağlanmış olunur.

Sesli ve Yazılı İletişim Sunan Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri ile İletişimde Kalın

Xiaomi akıllı çocuk saatleri, özellikleri arasında sesli ve yazılı iletişimi de bulundurur. Saatin dahili mikrofonu sayesinde sesli olarak iletişim kurulabilir. Bu sayede ebeveynler, çocukları ile hızlı ve etkili bir biçimde iletişime geçebilir. Daha uzun ve detaylı mesajlar için ise yazılı mesajlaşma özelliği kullanılabilir. Ebeveynler genellikle çocuğun saat üzerinden iletişim kurabileceği kişileri sınırlayabilir. Bu sayede çocuklarının güvenli bir iletişime sahip olması sağlanır. Sesli iletişim sırasında çalışan gürültü kontrolü özelliği ise çocukların daha iyi bir iletişim deneyimi yaşamalarına yardımcı olur. Xiaomi akıllı çocuk saatleri bunlara ek olarak dahili kamerayı da bulundurur. Bu sayede ebeveynler çocukları ile görüntülü görüşme gerçekleştirebilir.

Uzun Pil Ömrü: Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri ile Gün Boyu Kullanım Olanakları

Xiaomi akıllı çocuk saatleri uzun pil ömrü sunarak gün boyu kullanım imkanı sağlar. Düşük güç tüketimine sahip bileşenleri barındıran bu saatler enerji verimliliği sağlayan, otomatik parlaklık modlu ekranı ile de sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım tecrübesi sunar. Enerji verimliliğine odaklanan optimize edilmiş yazılımı bulunduran Xiaomi akıllı çocuk saatleri sistem kaynaklarını etkili ve verimli bir biçimde kullanır. Saat bu yönü ile şarj edilmeye ihtiyaç olmaksızın tüm gün boyunca çalışabilir. Bu sayede çocukların güvenliği de garantiye alınmış olunur. Bekleme modu ve uyku modu gibi akıllı güç yönetimi çözümlerini de barındıran Xiaomi akıllı saatler keyifli ve verimli bir kullanım tecrübesine sahiptir.

Suya Dayanıklı Xiaomi Akıllı Çocuk Saatlerini Her Koşulda Kullanın

IP sertifikasına sahip olan Xiaomi akıllı çocuk saatleri her koşulda kullanım imkanı sunması ile dikkat çeker. IPX8 sınıflandırmasına sahip olan bu saatler çocuğunuzun saati ile ellerini yıkamasına, yağmur altında saati kullanmasına olanak tanır. Xiaomi akıllı saatler; dayanıklı yapısı sayesinde çocukların oyun esnasında yaşayabilecekleri olası çizilme, kırılma gibi durumlara karşı da dirençlidir. Çevre ve cilt dostu malzemelerden imal edilen Xiaomi akıllı çocuk saatleri hem çocuğunuzun tenine hem de doğaya zarar vermeyen bir yapıya sahiptir.

Küçüklere Özel Tasarım: Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuklarınızın Tarzını Belirleyin

Xiaomi akıllı çocuk saatleri renkleri ile de dikkat çeken bir yapıya da sahiptir. Her zevke hitap eden bir tasarıma sahip olan Xiaomi akıllı çocuk saatleri mavi ve pembe gibi çeşitli renk seçeneklerini bünyesinde barındırır. Parlak renkleri ve eğlenceli desenleri de bünyesinde barındıran bu saatler çocuklara zevkli bir kullanım deneyimi sağlar.

Çocukların aktif yaşam tarzlarına uygun olarak dayanıklı malzemeler ve tasarımlara sahip olan Xiaomi akıllı saatler darbelere, çizilmelere ve günlük kullanıma dayanıklı yapıdadır. Akıllı saat aksesuarları aracılığı ile kişiselleştirilebilir yapıda olan Xiaomi akıllı çocuk saatleri, çocuklara özelleştirilebilir bir teknolojik ürün kullanma fırsatı sağlar. Bu özellikler sayesinde çocuklar eğlenceli ve verimli bir şekilde teknoloji ile etkileşim kurabilirler.

Ebeveyn Kontrolleri Sunan Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuz için Güvenli Kullanım Yaratın

Xiaomi akıllı çocuk saatleri ebeveyn kontrolleri sunarak çocuklar için güvenli bir kullanım ortamı yaratmayı amaçlar. Bu saatler cep telefonları ile senkronize olabilen bir yapıdadır. Ebeveynler, senkronizasyonu gerçekleştirdikten sonra çocuğun saatine ulaşabilen kişileri belirleyebilir. Bu sayede çocuğunuzun sadece güvendiğiniz kişilerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Ebeveynler, çocuğunun konumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve belirli güvenlik bölgeleri tanımlayarak çocuğun bu alanları terk ettiğinde uyarı alabilir.

Ebeveynler, çocuğunun saatindeki çağrıları kontrol edebilir, belirli kişilerle iletişim kurmasını sağlayabilir ve gerekirse güvenliği sağlamak adına iletişimi sınırlayabilir. Ebeveynler, çocuğun saatinin belirli saatler arasında kullanılmasını sınırlayabilir veya uyku modunu etkinleştirerek çocuğun gece boyunca kullanımını kısıtlayabilir. Bu sayede çocukların saati ve teknolojiyi sağlıklı bir biçimde kullanması sağlanır. Bu kontroller sayesinde ebeveynler, çocuklarının akıllı saatlerini etkili bir şekilde yönetebilir ve çocuğun güvenli bir çevrede teknolojiyi kullanmasını sağlayabilir.

Gelişmiş Teknolojik Özellikleri ile Üstün Güvenlik Sunan Xiaomi Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajlı Xiaomi akıllı çocuk saatleri fiyatlarını sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı yollarla üretilen veya ithal edilen hiçbir ürünü satışa sunmayan Turkcell Pasaj tüm ürünlerinde 2 yıl garanti desteği de sağlar. Kullanıcılara daha yüksek kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için bünyesinde karşılaştırma modu da barındıran Turkcell Pasaj ile hangi ürünün sizin için daha uygun bir tercih olduğunu rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak son derece basittir. Karşılaştırma modunu etkinleştirdikten sonra beğendiğiniz iki ürünü seçip ‘’karşılaştır’’ butonuna basın. Bu sayede hangi ürünün sizin için ideal bir seçenek olduğuna karar verebilir, alışveriş deneyiminizin verim seviyesini artırabilirsiniz. Siz de güvenli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi için Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​