Sepet 0

Upwatch Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

İşlevselliği ile Öne Çıkan Upwatch Akıllı Çocuk Saatleri

Dokunmatik ekrana sahip olan Upwatch akıllı çocuk saati, çocuklar için özel olarak tasarlanan ürünler arasında yer alır. Saatler içerisine GSM hatları takılarak çocukların gün boyu kesintisiz takibi yapılabilir.

Teknolojik özellikler ile donatılan saatler üzerinden çocukların takibinin yapılabilmesi için telefonlara uygulama yüklenmesi yeterlidir. IOS ve Andorid işletim sistemine sahip tüm telefon modelleri ile akıllı saatler yönetilebilir. USB girişi ile şarj edilebilen akıllı cihazlar modelden modele değişmekle birlikte 36 saate kadar kesintisiz çalışma performansı sergileyebilir.

Akıllı saatler tamamen ebeveyn kontrolü ile kullanılabilir ürünleridir. Telefonunuza indirdiğiniz uygulama üzerinden çocuğunuz ile iletişime geçebilecek numaraları kolay bir şekilde belirleyebilir, çocuğunuz için güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Çocuğunuz sizinle ve sizin belirlediğiniz kişilerle herhangi bir sorunla karşılaşmadan sesli görüşme yapabilir. İsterseniz ayarlar sayesinde çocuğunuzun ya da başka birisinin saati kapatmasının da önüne geçebilirsiniz.

Tüm bunların yanında çocuğunuzun sınıf içerisinde saati kullanmasını da engelleyebilirsiniz. GPS takibi ile çocuğunuz sınıfa girdiği an saat kullanımı durdurulabilir ve ders sırasında saat ile dikkatinin dağılmasının önüne geçebilirsiniz.

Çocuk akıllı saatleri pek çok özelliği sayesinde çocuklarınıza her an ulaşabilmenizi ve onları tehlikelerden koruyabilmenize yardımcı olabilir. Çocuklar akıllı saatler yardımıyla zaman yönetimi gerçekleştirmeyi ve sorumluluklarını zamanında tamamlamayı da öğrenebilir. Akıllı saat modelleri içerisinde yer alan Upwatch Upsmart Kids GPS Akıllı Çocuk Saati ürününü tercih edebilir, çocuklarınız ile istediğiniz her an kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Upwatch Akıllı Çocuk Saat Modelleri

Akıllı saatler çocuk bakma yükümlülüğü bulunan her bireyin hayatını kolaylaştıran ürünlerdir. Akıllı teknolojik aletler içerisinde yer alan bu saatler çeşitli modelleri ile sizlerin beğenisine sunulur. Göz alıcı tasarımlara sahip olan Upwatch akıllı çocuk saati modellerinin aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Renkli dokunmatik ekranlara sahip olan akıllı saatlerin 1,3 inç ve 1,44 inç gibi farklı ekran boyutları bulunur. Sayıların değerlerin büyümesi ekran boyutlarının artması anlamına gelir. Farklı ekran genişliklerine sahip modeller arasından çocuğunuzun yaşını, kilosunu ve boyunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz.
  • Silikon kordona sahip akıllı saat modelleri mevcuttur. Silikon kordonlar sağlıklı materyallerden üretilir ve uzun yıllar yapısı bozulmadan kalabilir. Silikon kordonlu saatler çocukların bileklerini kusursuz ve narin bir şekilde kavrayarak bileği rahatsız etmez. Hafif tasarımlara sahip modeller sayesinde çocuklarınız gün boyu rahat bir şekilde saatleri kullanabilir.
  • Upwatch çocuk saatlerinin çeşitli renk seçenekleri bulunur. Mavi, pembe ve siyah gibi çocukların ruhuna hitap edebilen renklere sahip modeller içerisinden çocuğunuzun zevkine uygun rengi tercih edebilirsiniz.
  • Oval, yuvarlak, kare, dikdörtgen ve köşeli gibi çeşitli ekran kasa tasarımlarına sahip modeller bulunur. Ekran kasa tasarımları saatlerin ekran genişliklerini de etkileyen bir unsurdur. Çocuklarınız zevki doğrultusuna modeller içerisinden karar kılabilirsiniz.
  • 3 ATM ve 5 ATM su geçirmez özelliğe sahip akıllı çocuk saat modelleri vardır. 3 ATM su geçirmez özelliğe sahip ürünler su sıçramalarına karşı dayanıklı ürünleridir. 5 ATM su geçirmez özelliğe sahip ürünler duşta ve havuzda kullanılabilen ürünlerdir.

Birbirinden farklı modelleri bulunan ürünleri satın alabilir, çocuklarınız ile her daim kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Upwatch Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

Akıllı çocuk saatleri gün içerisinde çocuklarınızın nerede olduğunu öğrenmenizi kolaylaştıran giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde yer alır. Bugünün teknolojisi ile donatılan ve bir saatin çok ötesinde olan akıllı saatler gelişmiş ve kolay arayüzleri sayesinde her birey tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Saatler önemli teknik özellikleri ile hem çocukların hem de ebeveynlerin yaşantısını kolaylaştırır.

Upwatch çocuk akıllı saatlerinin mesajlaşma ve sesli konuşma özelliği bulunur. Çocuklarınız nerede olursa olsun daima sizlere kısa mesaj atabilir ya da sizlerden gelen kısa mesajları görüntüleyebilir. Dilerseniz çocuklarınız ile sesli görüşme yapabilir, nerede ve nasıl olduklarını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Saatler GPS özelliğini içerir. GPS sayesinde çocuklarınızın an be an takibini yapabilir, konumunu görüntüleyerek huzurlu bir şekilde güne devam edebilirsiniz.

Saatlerin geçmiş rota takip etme özelliği mevcuttur. Geçmiş rota takip özelliği sayesinde çocuklarınızın bir hafta önce nerelere gittiğini dahi görüntüleyebilirsiniz.

Saatlerin güvenli alan yaratma özelliği en önemli özellikler içerisindedir. Güvenli alan yaratma özelliği ile çocuklarınızın gidebileceği bölgeleri belirleyebilir, çocuklarınız belirlediğiniz bölgeler dışına çıktığında telefonunuzdan bildirim alırsınız.

Okula ulaşma uyarı sistemi bulunan saatler vardır. Çocuğunuz okul sınırları içerisine girdiğinde size direkt olarak uyarı bildirimi gelir.

Saatlerin acil çağrı atabilme özelliği bulunur. Saatlerin kenar kısmında yer alan butona 3 saniye basıldığında size ve sizin belirlediğiniz kişilere acil durum uyarı gelir. Saat sizin belirlediğiniz sıraya göre mevcut kişileri arar ve çocuğunuzun güvende olmadığını belli eder.

Saatler alarm kurma özelliğine de sahiptir. Saatler üzerinden alarm kurarak çocuklarınıza yapması gereken işleri hatırlatabilir, yaşamlarını düzene sokabilirsiniz.

Pek çok özelliği ile hem sizi hem de çocuklarınızı memnun eden Upwatch akıllı saatleri içerisinden ihtiyacınıza en uygun modeli ucuz fiyatlara bulabilir, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Upwatch Çocuk Saati Fiyatları

Upwatch çocuk akıllı saatleri, çocuklarınızın güvenliğine ilişkin endişelerinizi ortadan kaldırmaya yeter. Sesli konuşma, mesajlaşma ve GPS gibi yararlı özellikleri içinde barındıran saatler çocuklarınız ile iletişim kurmayı kolaylaştırır. Özellikle cep telefonu kullanmayan ya da kullanamayacak yaşta olan çocukların takibini yapabilmeyi isteyenler çocuk akıllı saatlerini tercih ederek hayatını kolaylaştırabilir.

Çocuk akıllı saat modellerinin fiyatları bazı unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterse de her bütçeye hitap eder. Ürünlerin renkleri, teknik özellikleri ve kordon materyalleri fiyatları etkileyen unsurlar içerisinde yer alabilir.

Uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz saatleri mobil telefonlarınız ile eşleştirerek kullanmaya başlayabilir, her an çocuğunuzun yanında gibi hissedebilirsiniz. Yetişkinler için kullanımı uygun olan Upwatch Upsmart Slim Steel Akıllı Saat modeline de göz atabilir, telefonunuz ile saatinizi eşleştirerek saat üzerinden bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Upwatch Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj Avantajlarıyla

Turkcell Pasaj avantajları ile ulaşabileceğiniz birbirinden farklı özelliklere ve özgün tasarımlara sahip akıllı saat modelleri bulunur. Akıllı saatler içerisinden hem erkek çocuklarınıza hem de kız çocuklarınıza uygun modelleri değerlendirebilir, çocuklarınızın daima şık bir aksesuar kullanmasını sağlayabilirsiniz. Özel kampanyalar ve ödeme yöntemi çeşitliliği sunan Turkcell Pasaj üzerinden arzu ettiğiniz Upwatch akıllı saat modellerine kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Çocuk Saatlerini Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Akıllı saatler dilediğiniz her an çocuklarınıza ulaşabilmenizi sağlar. İster sesli arama ile ister kısa mesaj ile çocuğunuza kolaylıkla ulaşabilir, hatta konum takibi bile yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında çocuğunuz kendini güvende hissetmediğinde tek bir tuş ile acil arama yapabilir.

Akıllı Çocuk Saatlerinin Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir?

Her akıllı saatin kurulumu aynı olmayabilir. Akıllı saat ambalajları içerisinde kullanım kılavuzları bulunur. Kılavuz içerisinde yer alan adımları sırası ile uygulayarak saati pratik bir şekilde kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz.

Akıllı Çocuk Saati Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Akıllı saatlerin ekran genişlikleri, kordonları ve teknik özellikleri dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında gösterilebilir. Özellikle çocuğunuzun konumunu görebileceğiniz ve sesli arama yapabileceğiniz akıllı saatleri tercih etmeniz uygun olabilir.

Daha Fazla