Sepet 0

Reeder Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kullanışlı Reeder Akıllı Çocuk Saati Modelleri

Akıllı saatler, günlük hayatı kolaylaştıran giyilebilir ürünler arasında yer alır. Çocuklara yönelik olarak tasarlanan akıllı saat modelleri, sevimli tasarımları ve fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Bazılarında GPS izleme ve kamera gibi ek özellikler de yer alır. Reeder akıllı çocuk saati modelleri ile küçük yaştaki kullanıcılar için pek çok alternatif içerir. Reeder, genç yaştaki kullanıcıları düşünerek dizayn ettiği ürünleriyle onların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Çocuklarınızı aktif ve meşgul tutmak için çeşitli uygulamalar içeren ürünler, desteklediği fonksiyonlarla çocukların günlük yaşantısına eğlence katabilir. Zamanlayıcı, alarm, kronometre, takvim ya da hesap makinesi gibi özellikler içeren Reeder akıllı çocuk saati modelleri, çocuklarınıza ilgilenebileceği pek çok fonksiyon sağlar. Turkcell Pasaj’daki Reeder akıllı çocuk saati fiyatları ve modellerini inceleyerek çocuklarınız için ideal olan ürünü kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Reeder Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

Reeder akıllı çocuk saati özellikleri ile küçük yaştaki kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin genel özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Reeder KIDdo akıllı çocuk saati SIM kart aracılığıyla saat üzerinden telefon görüşmeleri yapılmasını sağlar. Böylece çocuklarınıza her an ulaşabilirsiniz.
 • Toza ve suya dayanıklı olacak şekilde tasarlanan ürünler, çocukların aktif yaşam tarzına uyum sağlar. Reeder, çocuklar saatleri takarken hareket alanlarını kısıtlamadan diledikleri gibi oyun oynamalarını mümkün hale getirir.
 • 64 MB ya da 128 MB bellek ve dahili depolama alanına sahip olan modeller, bir çocuk akıllı saati için yeterli desteği sunmayı başarır. İçine zorlanmadan program indirilebilecek alanlar içeren saatler, küçük yaştaki kullanıcılar için pek çok uygulama içerir.
 • 380 mAh ya da 700 mAh gibi batarya kapasitelerine sahip olan ürünler, günlük kullanım için idealdir. Az kullanımda batarya ömrü 1 gün, beklemede 3 gün olan modeller, sık sık şarj etmeyi gereksiz hale getirir.
 • Acil durum araması (SOS) özelliğine sahip olan Reeder akıllı saat modelleri, çocuklarınızın başına bir şey geldiğinde hızlı bir şekilde aksiyon almalarına yardımcı olur.
 • Wi-Fi bağlantısına sahip olan Reeder çocuk saati modelleri, küçük yaştaki kullanıcıların internete zorlanmadan erişmesini mümkün hale getirir. Konum bilgileri, Wi-Fi üzerinden alınabilir.
 • Bazı Reeder akıllı saat modellerinde ASR3603S yonga seti bulunur. Bu yonga seti, günlük işlemlerin daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.
 • Titreşim özelliği, gün içinde alarm kurulduğu zaman çocukların kolay bir şekilde uyarılmasını sağlar. Örneğin, oyun saatinin bittiği titreşimli Reeder çocuk akıllı saati sayesinde hızlıca belirtilebilir.
 • Bazı Reeder çocuk saati modelleri 4G desteği de içerir.
 • Bazı Reeder çocuk saat modelleri mikrofon ve hoparlör de içerir. Bu sayede saatler üzerinden rahatlıkla telefon görüşmeleri yapılabilir.
 • Kamera içeren modeller, günlük hayatta çocuklarınızın fotoğraf ya da video çekmesini mümkün kılar. Çekilen görüntüler bilgisayar benzeri harici ortamlara kısa süre içinde aktarılabilir.
 • 0.3 MP gibi çözünürlüklere sahip olan modeller, çocuklarınızın günlük hayatta istediği anı ölümsüzleştirmenize imkan tanır. Akıllı saatten beklenebilecek kalitede olan lensler, çocuklarınız keyifli vakit geçirmesini sağlayabilir.
 • Adımsayar özelliği sayesinde çocuklarınızın gün içinde ne kadar aktif olduklarını gözlemleyebilirsiniz.

Reeder çocuk saati çeşitleri, sahip oldukları özellikler sayesinde hem anne babaların hem de çocukların beğensini kazanır. Reeder çocuk saat fiyatları ve modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşarak ideal modele erişebilirsiniz.

Reeder Akıllı Çocuk Saati Tasarımları ve Ekran Detayları

Reeder akıllı çocuk saati tasarım detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Çoğunlukla kare bir şekle sahip olan modeller, hafifliği sayesinde çocukların bileklerinde hantal bir yapıya bürünmez. Modelleri incelediğinizde 57 gram gibi oldukça hafif bir yapıda olduğunu görebilirsiniz. ABS ve plastik karışımı bir malzemeden üretilen modeller, hafifliği sayesinde çocukların günlük hayatına pratiklik kazandırır. Bununla beraber çocukların cildinin hassas yapısı göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller, kaşınma benzeri istenmeyen durumların yaşanma olasılığını azaltır. Reeder akıllı çocuk saati renkleri ile küçük yaştaki kullanıcıların ilgisini çeker. Mavi, beyaz ya da pembe gibi renk seçeneklerine sahip olan modeller arasından çocuğunuzun beğenebileceğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Şık bir ekranla tasarlanan Reeder akıllı çocuk saatleri, çocuklar için ilgi çekici hale gelir. Bununla beraber IPS teknolojisiyle üretilen ekranlar, çocukların gözlerini yormadan saat üzerinde işlem yapmalarını mümkün hale getirir. IPS teknolojisi, kontrast oranlarını yükselterek renk detaylarını daha belirgin kılar. Böylece çocuklar daha keyifli vakit geçirebilir. 1.4 ya da 1.54 inç gibi ekran boyutlarına sahip olan modeller, ideal ölçüleri sayesinde çocuklar tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Dokunmatik olan ekranlar, pratikliğiyle öne çıkar. Saatlerin basit arayüzü, çocukların kısa süre içinde ürüne adapte olmasını sağlar. 240x240 piksel gibi ekran çözünürlüklerine sahip olan saatler, çocukların içerikleri ilgiyle izlemesine olanak tanır. Ayrıca saatlerin kordonları değiştirilebilir bir yapıda olduğu için çocuklarınız sıkıldığında farklı kayışlarla saatleri renklendirebilirsiniz. Kayışını değiştirdiğinizde çocuklarınız yeni bir saat kullanıyor gibi de hissedebilir. Silikondan üretilen kordon, yumuşak yapısı sayesinde çocukların kendilerini rahatsız hissetmelerinin önüne geçer. Kullanıcı deneyimini artıracak biçimde dizayn edilen kordon, saate hafiflik katarken bilekteki duruşunu da iyileştirir. Ekran ve tasarım detaylarıyla öne çıkan ürünler, ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği akıllı çocuk saatleri arasında bulunur. Reeder çocuk saatleri fiyatları ve seçeneklerine Turkcell Pasaj’dan erişebilir, çocuğunuz için istediğiniz özellikleri karşılayan parçaya vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da Uygun Reeder Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Uygun fiyata kaliteli giyilebilir teknolojiler​ üretmesiyle tanınan Reeder, çocuklar için tasarladığı akıllı saatleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Fonksiyonelliği uygun fiyat çizgisiyle bir araya getiren Reeder, bu yönüyle ebeveynler arasında oldukça popülerdir. Aynı zamanda çocuklar kullandığı için modellerinin dayanıklılığını artıran Reeder, güvenle satın alabileceğiniz modeller sunar. Çocuklar, genellikle bir şeyleri çabuk çizmeye ya da kırmaya meyilli oldukları için Reeder çocuk saat modellerini sağlam bir şekilde üreterek ebeveynlerin beğenisini kazanmayı başarır. Telefon gibi daha çok korunması gereken ürünler satın almadan önce çocuklarınıza akıllı saatler ile teknolojik aletlerin nasıl kullanılması gerektiğini öğretebilirsiniz. Çocuklarınızın teknolojiye alışmasını ve kendilerine ait bir aksesuar üzerinden benimsemesini istiyorsanız Reeder çocuk akıllı saat modelleri iyi bir seçenek olabilir. Çocuklarınız bir akıllı saat istiyorsa da uygun fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenizi zorlamadan bu isteklerini yerine getirebilirsiniz. Turkcell Pasaj’da Reeder akıllı saat fiyatları ve modellerini inceleyerek çocuklarınızın isteklerini uygun fiyatlarla yerine getirebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Reeder Çocuk Akıllı Saati Hangi İşletim Sistemleriyle Beraber Kullanılabilir?

Hem Android hem de iOS işletim sistemiyle uyumlu olduğu için her türlü telefonla rahat bir şekilde senkronize olabilir. Böylece cihaz fark etmeksizin Reeder akıllı saatlerin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Reeder Akıllı Çocuk Saati Ölçüleri Nelerdir?

Reeder, akıllı saatlerini çocukların günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceği boyutlarda tasarlar. Modeller incelendiğinde ‎0.05 x 0.39 x 0.11 cm gibi seçenekler olduğunu görebilirsiniz.

Reeder Akıllı Çocuk Saatleri GPS Özelliği İçerir mi?

Konum bilgisi paylaşma özelliği, anne babaların tercih ettiği fonksiyonlar arasında bulunur. Bu saatler sayesinde çocuklarınızın çoğu zaman nerede olduğunu rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Böylece istediğiniz güvenlik önlemlerini daha kolay bir biçimde alabilirsiniz.

Daha Fazla