Sepet 0

Alcatel Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (9493 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sevimli ve Kullanışlı Alcatel Akıllı Çocuk Saati Modelleri

Alcatel’in çocuklar için özel olarak tasarladığı akıllı saat modelleri, küçük ebatlarıyla öne çıkar. Sevimli çizgileri işlevsellikle bir araya getirerek çocukların günlük hayatını kolaylaştıran ürünler, anne babaların da beğenisini kazanmayı başarır. Alcatel akıllı çocuk saati modelleri sayesinde çocuklarınızla her an iletişim halinde kalabilir, çocuklarınıza telefon almadan gün içinde onlarla görüşebilirsiniz. İçerdiği özellikler sayesinde ebeveynlerin beklentilerini karşılayan Alcatel akıllı çocuk saat çeşitleri, birçok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. SOS aktivitasyonu gibi ek özelliklere sahip olan ürünler, acil durumlarda çocuklarınızı korumanıza imkan tanır. SOS aktivasyonu sayesinde GPS üzerinden çocuklarınızın konumunu öğrenebilir, hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz. Teknoloji çağına gelmiş çocukları bu geniş dünyanın imkanlarıyla tanıştırmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Alcatel akıllı çocuk saat fiyatları ve seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlara hem onlar hem de kendiniz için işlevsel bir alet satın alabilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Alcatel Akıllı Çocuk Saat Özellikleri

Alcatel akıllı saat modelleri sahip olduğu özellikler sayesinde hem çocuklarınızın hem de sizin günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. İçerdikleri uygulamalar sayesinde akıllı saatler çocuklara gün içinde meşgul olabilecekleri bir aktivite sağlar. Aşağıdaki listeden Alcatel çocuk akıllı saat özellikleri hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilir, istediğiniz modele kısa süre içinde erişebilirsiniz.

 • Alcatel TCL Movetime MT40X akıllı çocuk saati GPS özelliği sayesinde ebeveynler için tercih sebebi haline gelir. Bununla beraber aktivite tanımlama ve izleme gibi fonksiyonlara da sahip olan ürün, çocuklarınızın gün içindeki hareketlerini gözlemlemenize imkan tanır.
 • Alcatel çocuk saat modelleri, dayanıklılığı ile ön plana çıkar. IP6X ya da IPX5 gibi sertifikalara sahip olan ürünler, hem suya hem de toza karşı geçirmeme özelliği sunar. Böylece çocuklar saatlerini takarken dilediğini rahatlıkla yapabilir. Sağlam yapısı sayesinde Alcatel çocuk saat çeşitleri, yaşanabilecek kazalar karşısında dayanıklı kalabilir.
 • Kamera içeren modeller, çocukların günlük hayatta dilediği anı ölümsüzleştirmesine imkan tanır. Ürünlerdeki kamera, çocuklarınız için eğlenceli bir uğraş haline gelebilir. Bununla beraber saatlerin içindeki dosyalar bilgisayar gibi farklı ortamlara rahat bir şekilde aktarılabilir.
 • Kamera, aynı zamanda çocuklarınızla görüntülü bir şekilde konuşabilmenize de imkan tanır. Videolu görüşme özelliğine sahip olan Alcatel çocuk akıllı saat çeşitleri, çocuğunuzla her an görüntülü bir şekilde iletişimde kalmanızı sağlar.
 • Nano-SIM desteğine sahip olan ürünler, telefonu olmayan çocuklarla ebeveynlerin gün içinde rahat bir şekilde iletişim kurmasını mümkün hale getirir. SIM kart takıldığında telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyan ürünler, bu yönüyle ebeveynlerin beğenisini kazanır.
 • Alcatel çocuk saatleri mikrofon ve hoparlör içerdiği için telefon görüşmelerinin iyi bir şekilde yapılmasını sağlar. Ayrıca dış ortamın sesini belirli bir dereceye kadar yalıtabildiği için kalabalık yerlerde de çocuklarınızla zorlanmadan konuşmanıza yardımcı olabilir.
 • Alarm özelliği, çocukların günlük hayatlarını kendi başlarına planlamalarına imkan tanır. Aynı zamanda oyun saatinin bittiğini saate alarm kurarak da belirtebilir, çocuklarınızın günlük hayatını daha iyi bir şekilde programlayabilirsiniz.
 • Alarmın yanı sıra saat üzerinde hatırlayıcılar da belirlenebilir. Bu özellik sayesinde çocuklarınız önemli sınavlarını ya da doğum günü gibi eğlenceli aktiviteleri saati üzerinde planlayabilir.
 • GPS özelliğinin yanı sıra Alcatel çocuk akıllı saat modellerinde navigasyon da bulunur. Bu sayede çocuğunuz dışarıda kaybolursa ya da gitmesi gereken yeri bulamazsa navogasyon desteği sayesinde yönünü tayin edebilir.
 • Grup yazışması, Alcatel çocuk akıllı saat özellikleri arasında dikkat çeker. Telefon görüşmelerinin yanı sıra yazılı bir şekilde çocuklarınızla iletişim kurabilmenize olanak tanır. SMS görüntüleme ve yanıtlama desteği, çocuk saatlerinin fonksiyonelliğini artırır.
 • 256 MB RAM ve 512 MB dahili depolama özelliklerine sahip olan ürünler, çocukların günlük ihtiyaçları için yeterlidir.

Giyilebilir teknolojiler içinde önemli bir yere sahip olan akıllı saatler, çocukların da günlük hayatını kolaylaştırabilir. Sahip olduğu fonksiyonlarla Alcatel akıllı çocuk saat yorumları ve incelemelerinden yüksek puanlar alarak kalitesini tescillemeyi başarır. Çocuğunuza kaliteli bir teknolojik ürün almak istiyorsanız Turkcell Pasaj’dan Alcatel akıllı saat fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, aradığınız çoğu özelliğe erişebilirsiniz.

Kullanıcılardan Gelen Alcatel Akıllı Çocuk Saat Yorumları

Alcatel akıllı çocuk saatleri, farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde birçok özellik ile donatılır. İvmeölçer gibi sensörlere sahip olan ürünler, çocuklarınızın bilek hareketlerini algılayarak çeşitli fonksiyonlar kazanabilir. Çocuklarınızın sıklıkla gittiği yerler varsa saat üzerinden coğrafi çit ismi verilen yerler ayarlayabilirsiniz. Örneğin, çocuğunuzun okulunu ya da oturduğunuz evi harita üzerinde belirleyerek çocuğunuz kaybolduğunda yolunu daha rahat bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik, özellikle küçük yaştaki çocukları okula kendi başına gidip gelen ebeveynlerden olumlu geri dönüşler alır. Aynı zamanda Alcatel akıllı saatleri içerisine kişi ekleyebileceğiniz bir yapıdadır. Aile ya da arkadaş olarak kategorilere ayrılabileceğiniz kişiler, çocuklarınızın saati daha rahat bir şekilde kullanmasını sağlayabilir. Bununla beraber kişilerin gruplanabilmesi sayesinde çocuklarınız size de daha rahat bir şekilde ulaşır. Acil durum kişileri, Alcatel çocuk akıllı saat yorumları incelendiğinde en çok beğenilen fonksiyonlar arasında bulunur. Acil durum numarasını pratik bir şekilde belirleyerek çocuklarınızın size birkaç tuşla anında ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber Alcatel çocuk akıllı saati okul zamanı ismi verilen bir ayara sahiptir. Bu ayar, çocuklarınız okuldayken saatin bazı özelliklerini kısıtlayarak giyilebilir ürünlerin onların dikkatini dağıtmasının önüne geçer. Çocuklarınız için işlevsel bir aksesuar arıyorsanız Turkcell Pasaj’daki Alcatel çocuk akıllı saat fiyatları içinde istediğinizi bulabilir, bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Alcatel Akıllı Çocuk Saat Fiyatı ve Kullanışlı Ekranı

Alcatel akıllı çocuk saat modelleri kullanışlı ekranlarıyla da ebeveynlerin beğenisini kazanır. Akıllı çocuk saatleri içinde tasarım detayları ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan modeller, çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Mavi ya da pembe gibi farklı renk seçeneklerine sahip olduğu için çocukların istediği renk tercihinde bulunmasına olanak tanır. Bununla beraber 1.3 inç gibi ideal ölçüde olan ekranlar, dokunmatik yapısıyla çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Alcatel çocuk akıllı saat modelleri basit bir arayüze sahip olduğu için her yaştaki çocuğa hitap eder. Bununla beraber hafif yapısıyla da öne çıkan ürünleri çocukl​​ar gün içinde üzerinde rahatlıkla taşıyabilir. 45 mm olan ürünler, çocukların bileklerine uygun olacak şekilde tasarlanır. Kare şeklindeki ekranlar, değiştirilebilir kordonlarıyla da kullanıcılarına avantajlar sunar. Çocuklarınız saatin renginden sıkılırsa farklı kordonlarla değiştirerek saati onlar için çekici hale getirebilirsiniz. Şık detayları ve başarılı ekran tasarımının yanı sıra Alcatel akıllı çocuk saat fiyatları ile de kullanıcılarını memnun eder. Bütçe dostu aralıklarda fonksiyonellik sunan ürünler, ebeveynlerin beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj’da uygun alternatiflerle sahip olabileceğiniz Alcatel çocuk akıllı saat fiyatları ve modellerini inceleyebilir, aradığınız özelliklere erişebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Alcatel Akıllı Çocuk Saati Hangi SIM Kart ile Çalışır?

Alcatel akıllı çocuk saatleri genellikle nano-SIM aracılığıyla çalışır. SIM kart takılabildiği için telefon görüşmeleri ya da SMS atma gibi işlevleri de sunar.

Alcatel Akıllı Çocuk Saati Ölçüleri Nelerdir?

Alcatel akıllı çocuk saat modelleri incelendiğinde eni 39.95 mm ve kalınlığı 14.55 mm olan çeşitli modeller olduğu görülebilir. İdeal ölçüleriyle çocukların bileğini saracak biçimde tasarlanan ürünler, çocuklarınızı gün içinde rahatsız etmez.

Alcatel Akıllı Çocuk Saatleri Batarya Ömrü Nasıldır?

600 mAh gibi büyük bataryalara sahip olan ürünler, uzun süreli pil ömrüyle kullanan kişilerin beğenisini kazanır. Bazı modellerin ortalama kullanımdaki batarya ömrü 48 saat, az kullanımda 5 gündür. Batarya dolum süresi ise 120 dakikadır.

Daha Fazla