TTEC 2BB179 PowerSlim Pro W Taşınabilir Şarj Cihazı 10.000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Kayalar İletişim Loj.Dağ.Gıda.Oto.İnş.San ve Tic Ltd.Şti

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Kayalar İletişim Loj.Dağ.Gıda.Oto.İnş.San ve Tic Ltd.Şti

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Şarj

Android ya da iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızı her ortamda kolayca şarj etmenizi sağlayan PowerSlim Pro W Taşınabilir Şarj Cihazı, prize ve kabloya olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve kullanıcılarına özgürlük sunar. 

Hızlı ve Uyumlu

Power Delivery (PD) protokolü ile uyumlu ve Qualcomm Quick Charger 3.0 (QC 3.0) lisansına sahip olan PowerSlim Pro W Taşınabilir Şarj Cihazı, iki teknolojiden en az biriyle uyumlu cihazlara hızlı şarj imkanı sunar. PowerSlim Pro W Taşınabilir Şarj Cihazı üzerinde 1 adet QC 3.0 USB ve 1 adet PD Type-C girişi yer alır. Böylece powerbank ile tek bir telefon hızlıca şarj edilebileceği gibi 2 farklı telefon da aynı anda şarj edilebilir. Ayrıca QC 3.0 ve PD hızlı şarj teknolojileri sayesinde powerbank’in kendisi de normalden çok daha hızlı şarj olur.

10.000 mAh Kapasite ve Kablosuz Şarj

10.000 mAh kapasitesi bulunan PowerSlim Pro W, uluslararası standartlarda Qi sertifikası ile kablosuz şarj özelliği de sunar. Dilerseniz aynı anda birden fazla akıllı telefonu ve mobil cihazı şarj edebilir, dilerseniz de bir akıllı cihazın bataryasını birkaç kez doldurabilirsiniz. Üstelik powerbank, akım koruması ile de güvenli şarj imkanı sunar. Bu da mobil cihazların şarj esnasında herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçer. Type C - USB hızlı şarj kablosu ile beraber sunulan PowerSlim Pro W Taşınabilir Şarj Cihazı hem Type-C hem de Micro USB kablo seçenekleri ile şarj edilebilir. Böylece pratik kullanım imkanı sunar. Ayrıca toplam 18W çıkış ve giriş gücüne sahip olduğu için benzer kapasitedeki powerbank’lere göre çok daha hızlı şarj olur. LED pil göstergesi ise doluluk oranını kolayca takip edebilmenizi sağlar.

Özellikler

 • 10000 mAh yüksek kapasite batarya
 • Power Delivery (PD) ve Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC 3.0) teknolojileri ile telefonunuzu tanır ve 4 kata kadar daha hızlı şarj eder
 • Toplam 18W çıkış/giriş gücü
 • QC 3.0 USB çıkış, 1 adet PD Type-C çıkış/giriş
 • Type-C ve Micro USB kabloları ile şarj edilebilir
 • LED pil göstergesi
 • Güvenli şarj için akım korumalı
 • Tüm akıllı telefonlar ve daha fazlası ile uyumlu
 • 100cm 2A Type-C - USB hızlı şarj kablosu içerir
 • 7.5 W/10 W çıkış gücüne sahip Android ve iPhone cihazları için kablosuz hızlı şarj 
 • Pil Tipi: Li-Polymer
 • Giriş: 1 adet Micro USB, 1 adet Type-C Girişi
 • Çıkış: 1 adet QC 3.0 USB Çıkışı, 1 adet PD&QC3.0 Type-C Çıkışı
 • Giriş: Micro USB DC5V/2A, DC9V/2A (maksimum)
 • Çıkış: Type-C çıkışı: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max), USB Çıkışı: DC5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max), Kablosuz Çıkış: DC5V/1A (5W), 9V/1.1A (10W Maksimum)
 • Şarj Süresi: 4-5 saate kadar

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.