TTEC 2BB158 Artpower Taşınabilir Şarj Cihazı 8000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her An Yanınızda

ArtPower taşınabilir şarj aleti ile mobil dünyada ihtiyacınız olan batarya gücünü tarzınızla birleştirmeye hazırlanın. Özel desenlerle tasarlanan ArtPower taşınabilir şarj cihazı, hem hafif hem de yüksek performanslı. İster seyahatlerinizde ister ofis ya da okul hayatınızda çabuk biten şarjlarınız için priz ya da şarj cihazı aramasına son veren ArtPower şarj cihazı, her an yanınızda taşıyacağınız bir aksesuar olacak. 

Yüksek Performansla Birleşen Tasarım

ArtPower taşınabilir şarj cihazı, 8.000 mAh gücü yüksek kapasite batarya gücü ile akıllı cihazlarınızın şarjınızı birden fazla kez doldurabilir. Akıllı telefonlar ve daha fazlası için tasarlanan ArtPower, tüm marka ve modeller ile tam uyumlu çalışır. Modern ve modaya uygun desenlere sahip ArtPower, şarj cihazı modelleri arasında yüksek performansı yaratıcılıkla birleştiren bir model arayanlar için mükemmel bir seçim olur

Tarzınızı Yansıtın

Egzotik çiçekler, meyveler, zikzaklar, yaprak desenleri. Sizin favori deseniniz hangisi? Farklı tasarım seçenekleri ile sunulan ArtPower ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sadece size uygun deseni seçin ve yaratıcı bünyeniz için ilham kaynağı olacak bir şarj cihazı kullanmanın keyfini çıkarın. 

Güvenli Hızlı ve Kullanışlı 

2.1A çıkışa sahip ArtPower taşınabilir şarj aleti, depoladığı batarya gücü ile akıllı cihazlarınızı yüksek hızda şarj eder. LED pil göstergesi ile ArtPower’ın şarj olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Acilen şarja mı ihtiyacınız var? ArtPower yardıma hazır. Type-C ya da Micro USB kablolar ile şarj edilebilen ArtPower, güvenli şarj için akım korumalı devreleri ile cihazlarınız için tamamen güvenlidir.

Özellikler

 • 8000 mAh yüksek kapasite batarya
 • 2.1A çıkış ile hızlı şarj
 • LED pil göstergesi
 • Güvenli şarj için akım korumalı
 • Type-C veya Micro USB kabloları ile şarj edilebilir
 • Pil Tipi: Li-Polymer
 • Giriş: 1 adet Micro USB Girişi, 1 adet Type-C Girişi
 • Çıkış: 1 adet USB Çıkışı
 • Giriş: DC5V 2A (maksimum)
 • Çıkış: DC5V 2.1A (maksimum)
 • Şarj Süresi: 5 saate kadar
 • Boyutlar: 137 x 68 x 13.6mm
 • Ağırlık: 170 gr.

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
8000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.