Swiss Charger SCC-30012 Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İsveç Teknolojisi ile Tasarlanan SwissCharger

Görünümünden çalışma prensibine kadar tamamen İsveç tasarımı olan powerbank; cep telefonlarınızdan taşınabilir bilgisayarlarınıza kadar, tüm şarj edilebilir cihazlarınızı pratik ve kablosuz şarj etme imkânı sunar.

Tüm Akıllı Cihazlara Uyumlu Bağlantı Seçenekleri

Mikro USB ve Type-C çıkışı ile Type-C girişi olan powerbank, tüm cihazlarınızla uyumludur. Dilediğiniz yerde ve ihtiyaç duyduğunuz zaman başka bir kablo veya cihaza gerek olmadan tüm akıllı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Aynı Anda İki Cihazı Şarj Edebilme Avantajı

Yüksek kapasitesi ve bağlantı seçenekleri sayesinde aynı anda tabletinizi ve cep telefonunuzu şarj ederek zamandan tasarruf edebilir, her biri için farklı cihazlar taşımak zorunda kalmazsınız.

Pil Durumunu Takip Etmenizi Sağlayan LED Ekran

USB ve diğer bağlantı seçeneklerinin bulunduğu cihazın üst kısmında bir LED ekran yer alır. Bu ekran sayesinde powerbankin ne kadar şarj olduğunu ve ne kadar şarjının kaldığını yüzdelik olarak takip edebilir, şarjınızın her zaman dolu olduğundan emin olabilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği

18W Power Delivery teknolojisine sahip powerbank, USB bağlantı üzerinden “Volt” ayarını yapılandırarak hızlı şarj imkânı sunar. Bu sayede saatlerce beklemek zorunda kalmadan powerbankin tam dolmasını sağlayabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Alüminyum Dış Yüzey

Uzun ömürlü kullanım sağlayan alüminyum ile donatılmış powerbanki yıllarca yıpranmadan kullanabilir, avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Ergonomik ve Hafif Tasarım

Sadece 15 cm boyuta ve 235 gr ağırlığa sahip cihaz, cep telefonu ebatlarına göre tasarlanmıştır. Seyahatlerin olmazsa olmazı powerbanki minimal tasarımı sayesinde çantanızda ve cebinizde rahatça taşıyarak tek hareketle kullanmaya başlayabilirsiniz.

10.000 mAh Yüksek Pil Kapasitesi

10.000 mAh li-polimer bataryaya sahip powerbank, tam doluyken cep telefonlarınızı ortalama 4 kez ve tabletlerinizi 2 kez tamamen şarj edebilecek kapasiteye sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Şarj Kaynağı: USB
  • Giriş Akımı: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • Pil Kapasitesi: 10000 mAh
  • LED Ekran: Evet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC-30012 10000 MAH
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
10000 MAH
Usb Port Sayısı
1
Batarya Tipi
LITYUM POLIMER
Pil Göstergesi
DİJİTAL GÖSTREGE
Şarj Girişi Tipi
MICRO USB
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Henüz yorum yok