Lexon Hobo Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Taşınabilir Minimal Enerji Kaynağı

Minik boyutları sayesinde her yere yanınızda götürebileceğiniz Hobo powerbank, geniş kapasitesi ve evrensel bağlantı noktaları ile akılı telefon, müzik çalar, akıllı saat, fotoğraf makinesi, hoparlör ve masa saati gibi tüm bataryalı cihazlar kısa sürede şarj edebilir.

Bağlantı Noktaları ile Pratik Kullanım

USB, mikro USB ve mini USB bağlantı noktalarına sahip tüm cihazlarla bağlantı kurabilen powerbank, nerede olursanız olun yanınızda bir enerji kaynağı olmasını sağlar. Bu sayede yolculuk, outdoor aktivitesi gibi prizden uzak ortamlarda ihtiyaç duydukça cihazlarınızın pillerini yeniden doldurabilirsiniz.

Şarj Durumunu Haber Veren LED Işıklar

Kırmızı ve mavi renklerde yanan LED ışıkların her biri size farklı bir durum bilgisi iletir. Powerbank’i şarj olması gereken cihaza taktığınızda şarj olduğunu bildiren kırmızı ışık, Powerbank’in doluluk oranını gösteren mavi ışık ve güç kaynağınızın şarjının bittiğini bildiren yanıp sönen mavi ışık ile pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Güç Kaynağı : USB Şarj
  • Kapasite: 2600 mAh
  • Malzeme: Kauçuk ve parlak ABS
  • Ürün Boyutu: 8,8x5,5x1,2 cm
  • Ağırlık: 165 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.