Taks 5TS01LB TS01 1.5A Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FIRSAT UYGUN TEKNOLOJİ VE İNTERNET HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ-144429

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performanslı Şarj ve Veri Aktarımı

Taks TS01 seyahat şarj aleti, 1.5A değerindeki güç aktarımı ile akıllı cihazınızı güvenli ve hızlı şekilde şarj eder. Böylece 7.5W enerji kapasitesine sahip USB çıkışı ile tablet, bilgisayar ve televizyon cihazları ile bağlantı ve veri aktarımı işlemlerini pratik şekilde yapabilirsiniz.


İdeal Kablo Boyu ile Hareket Özgürlüğü

Akıllı cihazınızı şarj ederken hareket özgürlüğü sunan şarj cihazı, 100 cm uzunluğundaki kablo boyu ile kullanıcısına rahatlık sağlar. Cihaz şarj olurken yeterli kablo uzunluğu sayesinde konfor elde edebilirsiniz.


Akım Koruma Özelliği ile Güvenli Şarj

Son teknoloji ile geliştirilen Taks şarj cihazı, akım koruma devrelerine sahiptir. Güvenli şarj özelliği, cihazınızı yüksek akımdan koruyarak uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.


Cihazınızı Maksimum Hızda Şarj Edin

Mobil kullanım için elverişli olan şarj cihazınızı evde, iş yerinde ve seyahatte konforlu şekilde kullanabilirsiniz. Akıllı cihazınızı verimli şekilde şarj edebilir, hızlı şarj özelliği sayesinde vakit kaybetmeden tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Akıllı Çip Teknolojisi

Akıllı çip donanımına sahip olan Taks TS01 seyahat şarj cihazı, tüm mobil aygıtlar ile uyumludur. Akıllı çip teknolojisi cihazınızı hızlı şekilde tanıyarak maksimum performans ile şarj işlemine başlar.


Portatif Kullanım Kolaylığı

Kompakt tasarıma sahip ürün, portatif kullanım sırasında kullanıcısına kolaylık sağlar. Esnek kullanım imkânı sunan cihazı çanta ve kıyafet cebinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Çıkarılabilen bağlantı kablosunu adaptörden ayrı şekilde saklayabilirsiniz.


Dayanıklı Yapı Sayesinde Uzun Ömürlü Kullanım

Dayanıklı materyallerden imal edilen şarj cihazı, dış etkenlere karşı iç mekanizmasını güvenli şekilde korur. Sağlam yapılı kablo uzun ömürlü kullanım için oldukça elverişlidir.


Şık Tasarımı ile Keyifli Kullanım

Şık ve estetik görünümü ile ön plana çıkan Taks TS01 şarj cihazı, beyaz renkli tasarıma sahiptir. Uyumlu boyutları ile oldukça keyifli kullanım sunan ürün ile akıllı cihazlarınızın batarya ömrünü koruyabilir, son derece etkili şekilde şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Akıllı çip farklı cihazlar ile uyumludur
  • 100 cm kablo boyu ile konforlu kullanım
  • Akım koruma teknolojisi sayesinde güvenli şarj işlemi
  • Kompakt ve şık tasarım
  • 1.5A enerji çıkışı
  • 7.5W enerji kapasitesi
  • Maksimum hız ile şarj etme özelliği

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
5TS01L TS01 SEYAHAT ŞARJ ALETİ
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SEYAHAT / EV
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TAKS
Henüz yorum yok