Ktools Life Qualcomm 3.0 Hızlı Type-C Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

RAMAZAN ASLAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Şarj Teknolojisi

Ktools 3A/18W 1USB Type C Qualcomm 3.0 hızlı şarj cihazı, standart şarj aletlerine kıyasla uyumlu cihazlarda, dört kat daha hızlı şarj etme gücüne sahiptir. QC destekli telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca QC desteklemeyen akıllı telefonlarda normal hızda şarja izin veren QC 3,0 Hızlı Şarj Cihazı akıllı telefonlarınızı en uyumlu şekilde şarj ederek batarya ömrünü uzatır.

Güvenli ve Güçlü Şarj İmkanı

Yüksek kaliteli bileşenleri ve güçlü bağlantı noktaları ile Çoklu koruma (güç koruması, sıcaklık koruma, enerji tasarrufu), tüm Type C USB girişli telefonlar ya da tabletler için şarj imkânı sağlar.

Güzel, Ergonomik, Kompakt Tasarım

Güzel beyaz rengi, kompakt küçük adaptörü şık tasarımı ile yer, enerji ve zamandan tasarruf edin. Tüm Type C USB girişli telefon ya da tabletlerin şarj ve veri senkronizasyonunu sağlar. Akıllı telefonlar, 5V tabletler, harici batarya, bluetooth hoparlör, MP3/MP4 çalar, kamera,...

Özellikler

  • Ktools 3A/18W 1USB Type C Qualcomm QC 3.0 hızlı şarj cihazı standart şarj aletlerine kıyasla dört kat daha hızlı şarj etme gücüne sahiptir.
  • Qualcomm QC destekli telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • QC desteklemeyen akıllı telefonlarda normal hızda şarja izin veren Qualcomm QC 3.0 hızlı şarj cihazı akıllı telefonlarınızı en uyumlu şekilde şarj ederek batarya ömrünü uzatır.
  • Çoklu koruma (Güç koruması, sıcaklık koruma, enerji tasarrufu),
  • Tüm Type C USB girişli telefon ya da tablet şarj imkânı sağlar.
  • 2.4A Type C USB kablo ile şarj ve veri senkronizasyonu sağlar.
  • 1 metre kablo uzunluğuna sahiptir.
  • Giriş 100-240V 50/60Hz çıkış (Quick Charge) 5V=3A or 9V=2A 12V=1.5A

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Type-c

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.