Riversong Lotus 08 Type C 3A Hızlı Şarj ve OTG Veri İletim Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Minimum Sürede Ultra Şarj Gücü ve Type C Tasarımı ile Fonksiyonel Kullanım

Riversong Lotus 08 Type C, 3A şarj gücü ile cihaz bataryasının maksimum performans ile dolmasını sağlar. Aynı zamanda Riversong Lotus şarj kablosu, hızlı veri transferi ve senkronizasyon için de mükemmel bir kullanım avantajı sunar. Riversong Lotus 08 Type C kablosunu kullanarak telefonunuzu diğer cihazlarınıza bağlayabileceğiniz gibi, telefonunuzun içerisinde yer alan fotoğraf, video, belge ve çeşitli veri aktarımını da yapabilirsiniz.

Özellikler

  • 3A hızlı şarj özelliği sayesinde cep telefonlarınızı hızlı şarj edebilmenin yanı sıra, verilerinizi de hızlı ve güvenle aktarabilirsiniz.
  • OTG veri transferi  özelliği ile sadece cep telefonunuzu şarj etmekle kalmaz, aynı zamanda çift yönlü veri transferi özelliği ile cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında veri alışverişi yapabilirsiniz.
  • Kıvrılma ve bükülmelere karşı dayanıklılığı güçlendirilmiş yapısıyla, performansından bir şey kaybetmeden uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Esnek yapısı sayesinde sıcaklık dayanımı ve mukavemet özelliklerine sahiptir. Bunun için  kıvrılmalara, bükülmelere, kopmaya ve zedelenmeye karşı güçlendirilmiş TPE (Termoplastik Elastomer) malzemeden üretilmiştir.
  • Lotus 08`in TPE ve ABS malzemeden üretilen ekstra güçlendirilmiş kablo çapı, 3.2 mm'dir.
  • Riversong; California USA'da tasarlanmış, Çin'de üretilmiştir.
  • Model Kodu: CT71
  • Uzunluk : 1.2 m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.