Joyroom L-L221 Şarj Cihazı Çift Giriş Type-C 2A Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklı ve Hızlı Joyroom L-L221 Şarj Seti

Kompakt tasarımı ile öne çıkan Joyroom L-L221 şarj seti, şarj adaptörü ve hızlı bağlantı kablosu ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Hem şarj hem de veri aktarımı için kullanabileceğiniz kablo ise uzunluğu ve hızlı aktarımı ile tüm verilerinizin güvenli bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur.

Zamandan Tasarruf Sağlayan Şarj Özelliği

Aynı anda iki cihazınızı şarj etmenizi sağlayan çift bağlantı noktası, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve pratik kullanım sağlar. Ayrıca her cihaz için farklı kablo ve adaptör taşımanıza gerek bırakmaz.

Güvenli Şarj Özelliği

Cihazınız tamamen şarj olduğunda, pilin zarar görmemesi için çalışmayı durdurur. Bu sayede cihaz ve telefonunuz zarar görmez.

Çevre Dostu Malzeme

Sağlam ve kullanımı dayanıklı, yüksek sertlikte yanmaz çevre dostu ABS + PC'den yapılmıştır.  Parlak beyaz yüzeyi kolay temizlenebilir özelliktedir.

Kompakt Tasarım ve Evrensel Şarj

Kompakt ve taşınabilir boyut her zaman ve her yerde taşımayı kolaylaştırır.  Dünyanın her yerinden şarj ihtiyaçlarını karşılamak için 100-240V voltaj ile çalışır.

Teknik Özellikler

  • Model: L-L221
  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Çift Cihaz Bağlantısı: Var
  • Hızlı Şarj Özelliği: Var
  • Malzeme: ABS + PC
  • Giriş: 100V-240V ~ 50/60HZ,0,68A maks.
  • Çıkış: 5.0V-2.0A
  • Ürün boyutu: 78 mm x 38 mm x 23 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.