Joyroom L-L221 Şarj Cihazı Çift Giriş Mikro 2A Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İkisi Bir Arada Tasarım

Hem şarj ve data kablosu hem de şarj cihazından meydana gelen Joyroom L-L221 , mobil cihazların şarj olması ve data transferi için gerekli olan tüm aksesuarları bir arada sunar. Bu tasarım sayesinde sadece kabloyu kullanarak kişisel dosyalarınızı taşıyabilir, USB’den şarj başlatabilir veya klasik priz bağlantısı ile cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Hızlı Şarj Avantajı

Hızlı şarjı destekleyen tüm mobil cihazları kısa sürede şarj etme olanağı sunan Joyroom L-L221 şarj cihazı ve data kablosu, önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlar.

Aynı Anda Çift Bağlantı

İki adet USB girişe sahip olan Joyroom L-L221 şarj cihazı ve data kablosu sayesinde aynı anda iki mobil cihazı zahmetsizce şarj edebilirsiniz.

Güvenli Çalışma Prensibi

Bağlı olan cihazların bataryaları tamamen dolduğunda enerji aktarımını otomatik olarak durdurur. Bu sayede hem şarj olan cihazların batarya ömrü hem de şarj cihazının kullanım ömrü korunmuş olur.

Taşınabilir İdeal Boyut

Minimal tasarımı ve hafif yapısı sayesinde kolay taşıma ve saklama olanağı sunar. Bu sayede Joyroom L-L221 şarj cihazı ve data kablosunu çantanızda dilediğiniz yere götürebilir, her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: USB
  • Malzeme: ABS + PC
  • Fiş Tipi: EU
  • Giriş:100V-240V
  • Çıkış:5.0V-2.0A
  • Ölçüler: 78x38x23mm
  • Net Ağırlık: 34 Gram
  • Çift Cihaz Bağlantısı: Var
  • Qualcomm Hızlı Şarj: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.