Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Asus USB-AC58

Asus AC58, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara yüksek performanslı kablosuz ağ desteği sağlayan USB 3.0 bağlantılı ve Dual Band destekli  Wi-Fi adaptörüdür. Ev, iş yeri, okullarda kablo kirliliği olmadan cihazınıza Wi-Fi özelliği sağlar ve daha geniş bir kapsama alanına sahip olursunuz.

Harici Anten ile 10 Kata Kadar Yüksek Hız

Çıkarılabilir yüksek verimli anten, sinyal kapsamınızı wireless-g adaptörleri aracılığıyla 10 kata kadar daha kapsamlı bir şekilde artırır.

Veri Hızını Destekleyen USB 3.0 Arabirimi 

Asus AC58, antenlerin sağladığı 10 kata kadar daha yüksek veri aktarım hızını destekleyen USB 3.0 arabirimi ile donatılmıştır. Böylece bağlantıda hız kaybı yaşamadan sağlayıcınızın maksimum veri hızına erişebilirsiniz.

Çıkarılabilir Yüksek Çekim Sağlayan Anten

Ayrılabilir tasarım, antenleri istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda Wi-Fi adaptörünüzün sinyal gücünü yeni ve yüksek verimli antenler ile yükseltebilirsiniz.

Veri Alımını İyileştiren Ayarlanabilir Kablo

USB-AC58 adaptörünü birlikte verilen USB uzatma kablosuyla yerleştirirken daha fazla esneklik elde etmenizi sağlar. Bu esneklik, mevcut en iyi sinyal için ideal konumu bulmanıza ve ince ayar yapmanıza olanak tanır.

Her Kullanıcıya Hitap Eden Dual Band

Çift bant desteği, hem normal hem de daha fazla bağlantı hızına ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.  2,4 GHz bant, webde gezinme, e-posta gönderme ve sosyal ağlar için idealdir.  5 GHz bant ise herhangi bir kısıtlama olmaksızın sorunsuz HD video oynatma ve hızlı çevrim içi  oyunlarda yüksek performans göstermenizi sağlar.

Gelişmiş Şifreleme ile Maksimum Güvenlik

64/128 bit WEP, WPA, WPA2 WPA3 şifreleme standartlarına sahip adaptör ile güvenli ve hızlı bağlantının tadını çıkarabilirsiniz. Üçüncü kişilerin cihazlarınıza erişimini maksimum seviyede engelleyerek ideal bir güvenlik alanı oluşturur ve en az şifre gerektiren güvenlik standardıdır. 

Kolay Yapılandırma için WPS Düğmesi

Cihaz üzerinde bulunan EZ WPS ve WPS tuşları ile iki aşamalı olarak kolayca yapılandırma ayarlarını yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Fonksiyon: Kablosuz Ağ Adaptörü
 • USB: Var
 • USB Tipi: USB Type A
 • USB Standardı: 3.2 Gen 1
 • Wi-Fi Yayını: 2 Band
 • Wi-Fi Standardı        : Wi-Fi 5 (802.11ac)
 • USB Portu Sayısı: 1
 • Wi-Fi: Var
 • Anten Tipi: Harici Anten
 • Anten Sayısı: 2
 • Çalışma Frekansı: 2.4 GHz, 5 GHz
 • WPS: Var

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Kamera & Multimedya
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0