Samsonite CM5-09-007 Guard IT 2.0 17.3 inç Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor Sağlayan Ergonomik Tasarım

İçinde taşınabilir bilgisayarlar ve kişisel eşyalar için çeşitli bölgeleri bulunan SAMSONITE CM5-09-007 Guard IT 2.0, çekçekli çantalara entegre edilmesini sağlayan özel bir bölüm bulunur. Bu sayede seyahatlerde bavulunuza sabitleyerek taşıyabilirsiniz.

Her Yaşa Hitap Eden Modern Görünüm

Her yaştan kullanıcıya hitap eden SAMSONITE CM5-09-007 Guard IT 2.0, spor ve casual giyim tarzına uygun modern ve şık görünümlü bir sırt çantası olarak tasarlanmıştır.

Korumalı Bilgisayar ve Tablet Bölümü

Maksimum 17,3 inç ekran boyutuna sahip taşınabilir bilgisayarlar ile tablet bilgisayar için iki farklı bölmesi bulunur. Darbe ve çizilmelere karşı korumalı olan bu bölmeler, bilgisayarınızı güvenle taşımanızı sağlar.

Küçük ve Hassas Eşyalar için Yumuşak Cep

Üst kısımda yer alan yumuşak yüzeyli küçük bölüm, önemli, hassas ve küçük kişisel eşyalarınız için tasarlanmıştır. İçindeki eşyaların zarar görmesini engelleyen bu bölüm aynı zamanda kolay ulaşılabilir konumu ile büyük bir avantaj sağlar.

Yoğun Kullanıma Uygun Yapı

Tamamen polyester malzemeden üretilen dış yüzeyi ve yırtılmaz yapıdaki astarı sayesinde uzun bir kullanım sunar. Ayrıca yoğun kullanıma ve zorlu şartlara dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester
  • Hacim: 27,5 litre
  • Ölçüler: 32x20.5x48 cm
  • Ağırlık: 820 gram
  • Ekran Boyutu: Maks. 17,3 inç
  • Su Geçirmezlik: VarYorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.