Yeni Bereket 750 Paketi - TURKCELL

Yeni Bereket 750 Paketi

Turkcell faturalıya yeni gelen çiftçilerimiz Turkcell kalitesiyle tarlasında köyünde 750 dk konuşacak! 1 GB internetle haşerat ve gübrelemeyle ilgili merak ettiği her bilgiye anında ulaşacak! Üstelik, Zirai Danışmanlık Hizmeti de ücretsiz!

Yeni Bereket 750 Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
250 DK DİĞER YÖNLERLE
1 GB İNTERNET
Tarım Doktoru Hediye

Daha Fazla Bilgi

 • 28 Haziran 2016 tarihi itibarıyla paket abone alımına kapatılmıştır.
 • Yeni bir faturalı Turkcell hat alan, numarasını Turkcell faturalıya taşıyan ya da Hazır Kart'tan faturalı hatta geçiş yapan bireysel müşterilerimiz paketten faydalanabilir.
 • Her yöne 500 dakika, diğer yönlere 250 dk (diğer mobil operatörler ve sabit hatlar yönüne) ve 1 GB internet ayda 32 TL’ye sunulmaktadır.
 • Yeni Bereket 750 Paketi'yle; hem köyünüzün havasını söyleyen hem de 8099 Çiftçi Danışma Hattı üzerinden, Turkcell ziraat mühendislerinden ücretsiz zirai danışmanlık hizmeti sunan Tarım Doktoru Servisi hediye.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Paketten aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.
 • Dilerseniz, paketiniz sözünüzde dursun diye akıllı fatura kampanyasına katılabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde, akıllı fatura özelliginiz devreye girer, sizi bilgilendirir ve aşım yapmanızı engeller. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp ek paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Akıllı fatura özelliğinizi iptal ederseniz paket aşım çözümü kampanyasından ücretlendirilirsiniz.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Ayrıca bu kampanyaya katıldığınızda, otomatik olarak ücretsiz zirai danışmanlık sunan Tarım Doktoru servisinden de ücretsiz faydalanırsınız.Tarlanızdaki ürünlerin verimi artsın diye, Bu servisle, ücretsiz olarak 8099 çiftçi danışma hattını arayarak, Ziraat mühendislerimizden danışmanlık alabilirsiniz.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyle paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30 dakikanın bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, SMS paketlerinin bitimini takip eden ilk SMS kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. SMS’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30 SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 SMS'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 SMS için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.
 • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • İnternet paket aşım ücreti 5 TL/200 MB'dir. Paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz.


532 ya da 0532 532 0000
Sayfayı kaydırın