Dijital Dönüşümde Güvenilir Danışmanlık

Dijitalleşme Yolculuğunuzda Teknoloji ve İşletme Uzmanlığımızdan Faydalanın

Günümüzde karlı iş sürekliliği için dijital dönüşüm hemen hemen tüm sektörlerin olmazsa olmazlarından. Başarılı bir dijital dönüşüm ise kapsamlı bir endüstri bilgisi ile profesyonel ICT uzmanlığını gerektiriyor. Verimli yeni iş modellerini ancak bu şekilde hayata geçirmek mümkün. Turkcell olarak 30 yıllık endüstri deneyimi ve bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki uzmanlığımızla dijital dönüşüm yolculuğunuzun her adımında yanınızdayız.

Telekomdan IT’ye Tüm İhtiyaçlarınız Turkcell’de

Şirketlerin dijital çağın hızını yakalamaları, teknolojinin gücüyle iş verimliliğini yükseltmeleri ve rekabette öne geçmeleri her geçen gün daha büyük önem taşıyor. 30 yıllık endüstri deneyimi ve uzmanlığımızla hem özel sektör şirketlerinin hem de kamu kuruluşlarının dijital dönüşüm yolcuklarında yanı başlarındayız. Teknolojinin tüm alanlarında sunduğumuz kapsamlı ve pratik çözümler ile siz de rekabette ön sıralarda yer alabilirsiniz.

Dijital Dönüşümle Esnek Değer Ağlarına Geçiş Yapın

Hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin, dijitalleşme farklı ölçeklerdeki tüm şirketler için muazzam büyüme fırsatları sunuyor. Geleneksel sıralı değer zincirlerinden müşteri ve iş ortağının birbirine bağlı olduğu değer ağlarına geçiş yaparak verimliliğinizi artırabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Erişim hizmetlerinden bütünsel bulut depolama ve bilişim teknolojilerine, veri merkezi hizmetlerinden siber güvenlik, bilgi teknolojileri ve nesnelerin interneti (IoT) gibi yeni nesil teknolojilere kadar sunduğumuz uçtan uca dijital çözümlerle dijitalleşmek istediğiniz her noktada yanı başınızdayız.

Altyapı Yatırımı Yapmadan Tüm Süreçlerinizi Uzaktan Yönetin

Yeni yatırım gerektirmeden sahip olduğunuz uygulamaları, cihazları ve haberleşme sistemlerini değiştirmeden Turkcell IoT Platformuna taşıma imkanı sunuyoruz. Üstelik ölçeklenebilir ve esnek bulut yapısı üzerine kurulu “Kullandıkça Öde” modeliyle maliyetlerinizi düşürüyoruz. Cihaz kimlik yönetimi, cihazlar arası hiyerarşi ve çok sayıda cihazın tek seferlik provizyonla platforma tanıtılması sayesinde varlıklarınızdan anlık ve sürekli toplanan bilgiler ve hazır veri modelleri ile kolayca iş değeri yaratmanızı sağlıyoruz.

Bulut Servisleri ile Hedeflerinize Hızlı ve Güvenli Ulaşın

Dijital Dönüşüme hız katmak, veri güvenliğini artırmak, uygulamalara her yerden erişim sağlamak isteyen işletmeler için bulut bilişim kaçınılmaz. Dijitalleşme ve büyüme yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, Turkcell bulut servisleri sayesinde verilerinizi daha güvenli bir ortama taşır, uygulamalarınızın çok daha erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Dönüşüm yolculuğunuzun önemli parçası olan bulut servislerini güvenilir, hızlı ve yetkin ekipler ile sağlıyoruz.

Turkcell’li olmak ister misiniz?

Neden Turkcell

30 yıllık tecrübesiyle kurumsal ihtiyaçlarınıza deneyimlerimizle hizmet etmek için Turkcell yanı başınızda. İş sürekliliğiniz için erişimden IT çözümlerine, altyapı ve danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Dijital dönüşümün her adımında Turkcell yanınızda

30 Yıllık Tecrübe

Kesintisiz erişim

Türkiye`nin en büyük Veri Merkezi işletmecisi

Turkcell'de neler var?

  • Yenilikçi Hizmet
  • 7/24 Müşteri Hizmetleri
  • En Hızlı İnternet Bağlantısı
  • Yeni Teknolojilere Hızlı Erişim
  • Tek Servis Sağlayıcıdan Uçtan Uca Çözüm

Turkcell'den Haberler

Dijital Yüzyılın Öncüsü

Turkcell büyümeyi sürdürüyor

Devamını Oku

Dijital Dönüşümün Öncüsü

Turkcell yerli üreticilere destek oluyor

Devamını Oku

Geleceğin İletişim Altyapısı

Uydu üzerinden iletişim anlaşması imzalandı

Devamını Oku

Zeka Gücü’müz

Türkiye’nin yarınlarını şekillendiriyor

Devamını Oku

Teknoloji Devrimi: Turkcell

Enerji verimliliğinde hedef büyüttü

Devamını Oku

Financell Enerji Sektöründe

​Financell EIF Enerji Kongresi ve Fuarı’nda!

Devamını Oku

Güçlü Büyüyen Turkcell

Turkcell güçlü büyümesini sürdürdü

Devamını Oku