Yurt Dışında Kullanım

Cihaz Türü
Ülke Seçimi
Paket Grupları
Sırala
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Turkcell Yurt Dışı Paketleri

Cep telefonu, tablet ve bilgisayar hattınızı yurt dışında da yurt içinde olduğu gibi avantajlı tarifelerle kullanmak için Turkcell yurt dışı paketleri özel olarak hazırlanıyor. Turkcell’de faturalı ve faturasız hatlar için avantajlı birçok yurt dışı paketi bulunuyor. SMS, internet ve dakika kullanımlarını kapsayan tarifeler farklı ihtiyaçlara verimli şekilde cevap veriyor. Siz de yurt dışında yurt içinde olduğu gibi avantajlı fiyatlara sahip tarifelerle görüşmelerini gerçekleştirmek için Turkcell yurt dışı paketlerini inceleyebilir, beklentilerinizi karşılayan paketlere hemen sahip olabilirsiniz!

Avantajlı Turkcell Yurt Dışı Paketleri

Cep telefonu kullanıcıları için yurt dışı ziyaretleri sırasında mesajlaşma, internet kullanımı ve arama işlemlerinin mevcut tarife ve paket kapsamında gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Turkcell yurt dışında olan kullanıcılar için farklı ihtiyaçlara cevap veren birçok tarife ile kullanıcıları buluşturuyor. Yüksek çekim gücünü gittiğiniz her yerde yaşayabileceğiniz avantajlı teklifleri değerlendirerek hattınızı yurt dışında sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Yurt dışında kullanım sırasında kolaylık sağlayan paketler , faturalı ve faturasız hatlara özel olarak planlanıyor. Kendi tarifenize yurt dışında da kullanabileceğiniz gibi farklı avantajlar sunan yurt dışı paketleri arasından da kolaylıkla seçim yapabilirsiniz

Turkcell Yurt Dışı Paket Seçenekleri

Turkcell’in fırsatlarla dolu dünyasında sunulan yurt dışı paketleri, bulunduğunuz ülkede özgürce telefon görüşmelerinizi yapmanıza olanak tanıyor. Cep telefonunun yanı sıra tablet ve bilgisayarlarda kullanılan hatlar için de farklı tarifeler bulunuyor. İnternete bağlanırken kısıtlama olmadan işlem yapmanız için elverişli olan tarifeler, avantajlı fiyat seçenekleri ile size sunuluyor. Yurt dışında bulunduğunuz süre boyunca günlük, haftalık ve aylık olarak yenileyebileceğiniz tarifeler, farklı fırsatlar sunuyor. Yurt dışında mesajlaşırken, arama yaparken ve internete bağlanırken üstün performans elde etmek için Turkcell yurt dışı tarifesi sizi bekliyor.

Turkcell Yurt Dışı Tarifelerin Özellikleri

Turkcell yurt dışı paketi kullanıcıların farklı istek ve beklentileri doğrultusunda hazırlanıyor. Standart yurt dışı paketleri belirli bir ücret karşılığında dakika, SMS ve MB kullanımına bağlı olarak faturanıza yansıtılıyor. Hattınızı yurt dışında da kullanmaya devam edebilmek için ek tarifelerden faydalanarak bütçenize uygun birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Mevcut tarifenize ek bir işlem yapmadan kullanabileceğiniz yurt dışı paketleri de bulunuyor. Her ülkede geçerli paketler, ayrıcalıklı kullanımlarıyla sevdiklerinize dilediğiniz zaman ulaşmanıza olanak tanıyor.

Turkcell Yurt Dışı İnternet Paketi Seçenekleri

Turkcell yurt dışı internet paketi, MB başına ücretlendirme tarifesiyle gittiğiniz her yerde dijital dünyayı kullanmanızı sağlıyor. 50 MB, 100 MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB, 8 GB ve 10 GB gibi farklı seçenekler ile sunulan tarifeler, yurt dışındaki internet ihtiyaçlarınıza verimli şekilde cevap veriyor. İnternet üzerinden mesajlaşmak, arama yapmak ve online işlemleri tamamlamak için yurt dışı internet paketi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Paketlerin internet kotaları tarifenin kapsamına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Dilerseniz mevcut paketinizi kullanabilir, avantajlı fiyatlarla yurt dışında yüksek performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla