Paket ve Tarifeler

Turkcell bünyesinde sizler için sunulan paket ve tarife çeşitleri, farklı ihtiyaçlara yönelik oluşturuldu. Hem halihazırdaki Turkcell müşterisi olanlar için hem de Turkcell abonesi olmayı planlayanlar için bütçenize göre birçok paket ve tarife bulunuyor. Bunlar arasından sizin için en uygun olanını seçebilir; Turkcell deneyimini daha iyi yaşayabilirsiniz.

Abone alımına kapalı tarife ve paketlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Turkcell’lilere Özel Paketler: Yeni Turkcell abonesi olanlar için hem faturalı hatlara hem de hazır kartlılara yönelik birçok tarife ve paket sunulmaktadır.

Faturalı Hatlar İçin Paket ve Tarifeler: Faturalı Turkcell hat kullanıcıları, birçok paket ve tarifeden yararlanabilirler. Bu kapsamda içeriği zengin paketlerden, Lifecell paketlerine ve size özel faturalıya geçiş paketlerini burada bulabilirsiniz.

Turkcell Rahat Paketler: Turkcell Rahat paketler kapsamında haftalık paketler, faturalıya geçiş paketleri, yurt dışını arama paketleri de dahil olmak üzere birbirinden avantajlı paketleri bulabilir kolayca satın alabilirsiniz.

Hazır Kart Paketleri: Turkcell Hazır Kart kullanıcılarına tüm faydaları içeren çok avantajlı ana paketler, her ihtiyaca yönelik ek paketler ve yurt dışı paketleri sunulmaktadır.

Kontratlı Cihaz Tarifeleri: Halihazırda Turkcell kullanıcıları olanlar, tarifelerine ek olarak akıllı telefon ve akıllı saat gibi yeni bir cihaz satın alabilir ve avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirler.

Turkcell deneyimini daha iyi yaşayabileceğiniz paket ve tarifeleri bu sayfa altında sizler için bir araya topladık. İhtiyaçlarınız doğrultusunda paket ve tarifelerden size en uygun olanını seçebilir ve istediğiniz paketi kolayca satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?