Faturalı Paketler

Bana Uygun Teklifler
Paket Grupları
Sırala
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Turkcell Faturalı Hat Paketleri ve Tarifeleri

Turkcell, faturalı paketler ve tarifeler içinde faturalıya yeni geçiş yapacaklara veya mevcut abonelere özel avantajlı teklifler sunuyor. Turkcell’in ayrıcalıklı dünyasından siz de faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre oluşturulmuş internet, konuşma, SMS hepsi bir arada faturalı paketlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

Turkcell Faturalı Hatların Özellikleri

Turkcell fatura hat kullanıcıları Platinum paketler başta olmak üzere ana paketler ve ek paketleri tercih edebilirsiniz. Faturalı hattınızı ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında kullanabilir, dilerseniz yurt dışını arayabilirsiniz. Turkcell kalitesi ile faturalı hatlara özel Tarifen Yurt Dışında Geçerli paketleriyle mevcut tarifenizdeki internet, SMS, dakikaları kullanabilirsiniz. Güncel faturanızı mail adresinizden görüntüleyebilirsiniz. Turkcell uygulamasına giriş yaparak faturanızı kolayca ödeyebilir, kalan kullanım detaylarını görebilirsiniz. Akıllı fatura özelliği sayesinde paketiniz bittiğinde size haber verir, böylece faturanız beklediğinizden yüksek gelmez.

Turkcell Faturalı Hatlara Özel Paketler

Turkcell'in faturalı hat sahibi kullanıcılarına özel birçok avantajlı paketleri ve tarifeleri bulunuyor. Bol internetli zengin içeriğe sahip Platinum, GNÇ paketlerimizi ​ve Star Paketler'imizi​ inceleyip, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan paketi satın alabilirsiniz. Turkcell faturalı hat sahibi olan ya da hazır karttan faturalıya geçmek isteyen kullanıcılara özel paket ve tarifelerden yararlanabilirsiniz. Dakikası ya da interneti bol tarifeleri Turkcell faturalı kalitesiyle doyasıya yaşayabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları

Turkcell faturalı hat paketleri fırsatlarla dolu! Turkcell'lilere özel sunulan paket ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Turkcell faturalı hat sahiplerine özel Yıllık Dev Paketler paketi gibi 4.5 G hızında internet sunan paketlerden faydalanabilirsiniz. Faturalı aboneler tarafından sıkça tercih edilen tarifeye ek 3 taksit fırsatıyla akıllı telefon​ sahibi olabilir, faturalı hatlara özel telefon kampanyalarına göz atabilirsiniz. Turkcell ayrıcalığıyla size sunulan fırsatları kaçırmayın!

Daha Fazla