Turbo Bizbize 2 GB Paketi - TURKCELL

Turbo Bizbize 2 GB Paketi

4.5G'ye hazır Turbo Bizbize 2 GB Paket ile turbo hızında 2 GB internet, Turkcell'lilerle sınırsız konuşma, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, TV+ ve TV+ uygulamasında geçerli 5 GB internet Turkcell kalitesiyle! turkcell.com.tr ye özel ilk faturanın yarısı bizden hediye! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Turbo Bizbize 2 GB Paketi

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G hızında BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

 • BiP’e özel ek 1GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • lifebox 50GB Saklama Alanı
 • TV+ : Canlı TV+ Paketi içeriği ve TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.


 

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında 55 ülkede, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve sms'lerinizi otomatik olarak günlük 14,90 TL'ye kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 70,88 TL olmuştur.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • 10 Mart 2019 itibariyla, Canlı TV+ içerik paketi ve TV+ uygulamasında geçerli 5 GB internet paketi hediye edilecektir. Turbo paket aboneliği devam ettiği süre boyunca ücretsiz olarak hediye edilen Canlı TV+ içerik paketi ve TV+ uygulamasında geçerli 5 GB paketini kullanabilir. 
 • Paket 28.02.2017 tarihi itibari ile yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • 31.10.2016 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, 2 GB internet, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1000 dk ve yurt içi her yöne 1000 SMS içeren Turbo Bizbize 2 GB paketi sadece 69 TL.
 • Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanımlarım bilgisi için tıklayınız.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu paketten yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir.
 • Paketle birlikte sınırsızlık servisi ve Turbo servisleri alınamaz.
 • Turkcell'lilerle sınırsız konuşma paketi, her yöne paketinizden önceliklidir. Turkcell'lilerle yapacağınız konuşmalar her yöne paketinizden düşmeyecektir.
 • TV+ Cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 5GB internet paketi, Turkcell TV+ Özel Cep Paketi BizBize Turbo tarifenizin hediyesi! Uygulamayı ücretsiz indirip http://trcll.im/tvplus Turkcell şifrenizle giriş yapmak yeterli! 15 Aralık 2016 itibarıyla BizBize Turbo 2GB, 4GB, 6 GB paketlerinde TV+ Paketi otomatik aktiflenir, Sadece bu paketler arası geçişlerde hediye TV+ Paketi devam eder. 15 Aralık 2016 öncesinde paketlere gelen aboneler hediye TV+ Paketi'ne OZELCEPTV yazıp 2222’ye SMS göndererek ücretsiz olarak katılabilirler.
 • Turkcell TV+ 5 GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • Paketinizde Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi bulunmaktadır. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.

SMS
 • TURBOBIZBIZE2GB PAKET yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Sayfayı kaydırın