Canım Ailem Süper Paket - TURKCELL

Canım Ailem Süper Paket

Canım Ailem Tarifesi'ndeki Süper Paket ile hem sizin gibi Canım Ailem Paketleri'ni seçen ailenizle hem de her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik artık tüm Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabah 6'dan akşam 6'ya bedava !

Canım Ailem Süper Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
600 HER YÖNE
300 DK GRUP İÇİ
Haftada 2 Gün Bedava

Daha Fazla Bilgi

Aylık Abonelik
PaketPaket ÜcretiPaket İçeriği
Canım Ailem Süper Paket52 TL 600 dk. Her Yöne
+ 300 dk. Grup İçi*
+ Haftada 2 Gün Bedava

 • * Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 27.07.2012 tarihi itibarıyla Canım Ailem Tarifesi'ndeki Süper paketinden yeni faydalanmaya başlayacak Turkcell'lilere biri hafta içi biri hafta sonu olmak üzere haftada 2 gün (ayda toplam 8 gün) Turkcell'lilerle yurt içi konuşma hediye edilecektir. Kampanya, sabah 06:00- akşam 18:00 saatleri arasındaki konuşmaları kapsamaktadır. Haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşmanın bir dakika sınırı yoktur.
 • Canım Ailem Tarifesi altında bulunan Süper Paket ayda 52 TL’ye yurt içinde her yöne 600 dakika ve Canım Ailem Paketleri'ndeki Turkcellilerle görüşebileceğiniz 300 dakika içermektedir. Üstelik tüm Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabah 6'dan akşam 6'ya bedavadır.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika, paketsiz SMS ve SMS aşım ücreti 50 kr/adet olarak ücretlendirilecektir.

SMS
 • Yıllık Abonelik (HEPIMIZ SUPER yaz 2222’ye gönder)
 • 0532 757 22 22
  • Son 365 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını Turkcell Faturalı'ya taşıyan veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen Turkcell Faturalı dünyasına katılmış tüm müşterilerimiz de bu paketten faydalanabilir.

   Canım Ailem Paketleri Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile 10 TL indirimli konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanarak, paketinizden 12 fatura dönemi boyunca 42 TL'ye her yöne 900 dakika , grup içi 300 dakika ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle sabah 6 dan akşam 6'ya kadar bedava olarak yararlanabilirsiniz.

   Dilerseniz aylık abonelik ile paketinizden 52 TL'ye her yöne 600 dakika , grup içi 300 dakika ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle sabah 6 dan akşam 6'ya kadar bedava olarak yararlanabilirsiniz.

   Turkcell Mağazaları'nde numaranızı Turkcell Faturalı'ya taşıyarak, yeni faturalı hat alarak veya Hazır Kart’tan faturalıya geçerek Canım Ailem Süper Paket’ten faydalanabilirsiniz.
   Canım Ailem Süper Paket'e, aşağıdaki kampanyalardan yararlanırken geçmek isterseniz, önce kampanya paketlerinizi iptal edip sonra tarifeye başvurarak geçebilirsiniz;
   • Canım Ailem Ek Paket Kampanyası
   • Avoncell Kampanyası
   • Acıbademcell Kampanyası
  • Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan yeni faturalı hat alan veya Hazır Kart’tan faturalıya geçen, müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

  • Canım Ailem Tarifesi’ndeki Süper Paket ile her yöne 600 dakika, grup içi 300 dakika ve haftada 2 gün Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz. Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.

   • Her yöne dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşme yaptığınızda, ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
   • Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
   • Haftada 2 gün bedava dakikalarınızı da Turkcell'lilerle yurt içi konuşmalarınızda doya doya kullanabilirsiniz.

   Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz.

   Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.

  • Haftada 2 gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma hediyesi kapsamındaki günler rastlantısal olarak bir hafta içi bir hafta sonu olacak şekilde her hafta 2 gün olarak belirlenir ve yurt içi Turkcell’lilerle sabah 06:00 – akşam 18:00 saatleri arasında geçerlidir. Pakete yeni gelen müşterilerimizin haftada 2 gün bedava teklifi otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama pakete gelişten itibaren 72 saate kadar gerçekleşir. Tanımlama gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir. Haftada 2 gün bedava haklarınız, konferans görüşmelerinizde de geçerli olur

  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

   Ayrıca paket dakikalarınızın %80 ve %100'ünü kullandığınızda telefonunuza bilgilendirme SMS'i gönderilir.

  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  • Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
   Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.
  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  • Şanslı günlerinizi değiştirilememektedir. Kalan dakikalarınızı sorgulamak için KALAN yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderdiğiniz SMS sonrasında hattınıza gönderilen bilgilendirme mesajında şanslı günlerinizin de bilgisi paylaşılmaktadır.

  • 06:00'dan önce başlattığınız görüşme, görüşmeniz bitene kadar (06:00 sonrasına sarksa da) haftada 2 gün bedava kapsamında sayılmaz ve paket dakikalarınızdan düşer ya da tarifenizden ücretlendirilir.

  • Tarife ve paket değişikliği yapılırsa 8 gün bedava hakkı iptal olur. Yeni geçilen pakette de kampanyanın geçerli olması durumunda bedava konuşma hakkı için yeni günler tanımlanır ve tekrar kısa mesajla bildirilir. Kampanya kapsamındaki bir paketteyken Yıllık Abonelik Kampanyasına yine aynı paketle geçildiğinde bedava konuşma hakkı için belirlenen günler değişmez, aynı günlerle devam eder.

  • Numara değişikliğinizde devam eder fakat devir işleminizde iptal olur. Faturalı Hat'tan Hazır Kart'a geçişinizde de yine haftada 2 gün bedava hakkınız iptal olacaktır.

  • Haftada 2 gün bedava hakkınız tanımlandıktan sonra hattınız kapanırsa ve sonra tekrar aynı konuşma paketinden açılırsa haftada 2 gün bedava hakkınızdan şanslı günleriniz değişmeden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer teknik bir nedenle günleriniz değişirse yeni şanslı günleriniz, size kısa mesajla bildirilir.

  • İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz de Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek; Turkcell Faturalı dünyasında, ilk 365 gün içinde Canım Ailem Tarifesi'nde Süper Paket'te Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılmanız durumunda, Süper Paket'ten, 12 fatura dönemi boyunca, sabit fiyat garantisiyle, ayda 42 TL'ye her yöne 900 dk. ve grup içi 300 dk. olarak yararlanabilirsiniz.

   12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden 52 TL'ye her yöne 600 dk. ve grup içi 300 dk. olarak yararlanabilirsiniz.

   Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 13 TL, erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

   Eğer sahip olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin hemen ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

   Eğer başka bir paketten Canım Ailem Süper Paket'in yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizi takip eden ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir; yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizle birlikte, yeni paketteki ilk fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hem indirim hem de hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder. Yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalar görüntülü, konferans ve ödemeli görüşmelerde geçerlidir. Yurt dışına ve yurt dışında yapılan aramalarda geçerli değildir. Kendi dakika paketinizdeki dakikalar, yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalardan daha önceliklidir.

   Canım Ailem Minik Paketi Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası detayları için tıklayınız.
   Canım Ailem Ekonomik Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası detayları için tıklayınız.
   Canım Ailem Süper Paketi Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası detayları için tıklayınız.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

   Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda, tespit ettiği hatları kapama veya kullanımlarını kısıtlama hakkını saklı tutar.

   Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

   Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sayfayı kaydırın