KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
200 DK HER YÖNE
300 DK GRUP İÇİ
+300 DK Her Yöne
32 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Canım Ailem Tarifesi Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılın;

PaketFiyat**İçerikKatılmak İçin
Canım Ailem Minik32 TL500 DK Her Yöne + 300 DK Grup içi* CANIM MINIK yazıp 2222'ye gönderin

*Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.

**20 Ekim 2012 tarihinden itibaren Canım Ailem Yıllık Abonelik Minik Paket'in fiyatı 29 TL yerine 32 TL olarak değişmiştir. 20 Ekim tarihinden önce yıllık abonelik tekliflerimizden yararlanmaya başlayan müşterilerimiz paket ücreti değişikliğinden etkilenmemektedir.

  • Canım Ailem Minik Paket’te 12 fatura dönemi boyunca 32 TL sabit fiyat garantisi ile konuşun. Her yöne ve tarife içi paket dakikalarınıza ek olarak, her fatura döneminde her yöne 300 DAKİKA HEDİYE kazanın.
  • Paket fiyatlarına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Yıllık Abonelik kampanyasına katılım ve katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.
  • Ses paket aşımında her yöne arama 60 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
  • Yıllık abonelik yapan müşterilerimiz yıllık abonelik süresi boyunca paket ücretinde gerçekleşecek değişikliklerden etkilenmeyecektir.
  • Ses paket aşımında her yöne konuşma 60 kr/dakika olarak ücretlendirilirsiniz.
  • Canım Ailem Paketleri Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası'ndan faydalanmak isteyen abonelerimizin son 365 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış olması gerekmektedir.
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 13 TL'dir. İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır; bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
SMS
  • CANIM MINIK yaz 2222’ye gönder
  • 0532 757 22 22