Paket Kalan

Paket kalan bilgileriniz güncel sonuçlarla cebinizde!

Ücretsiz
Hemen Al
Turkcell Paket Kalan

Paket Kalan Nedir?

Paket Kalan hizmetiyle paketlerinizden ne kadar kaldığını güncel sonuçlarla hemen ve ücretsiz öğrenebilirsiniz. Üstelik 6-12 saat gecikme devri de bitti; artık Turkcell’in yurt içi tüm konuşma ve mesajlaşma paketlerinde anında, internet paketlerinizde ise en fazla son 1 saat hariç olacak şekilde paket kalanınızı öğrenebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Faturalı paketlerinizden ne kadar kaldığını aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:

 • Tüm paketlerinizden (uygulamalar hariç) kalan bilginizi öğrenmek için KALAN, sadece uygulamalarınıza özel kalan kullanımları öğrenmek için KALAN UYGULAMA, sadece konuşma paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN DAKIKA, sadece sms paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN SMS, sadece internet paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN INTERNET yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Telefonunuzun ekranına *100# yazıp arama tuşuna basarak Turkcell Hızlı Menu’den de kalan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Paket kalanınızı internet üzerinden öğrenmek için telefonunuzdan www.turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Turkcell Online İşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde www.turkcell.com.tr adresinden Hesabım'a giriş yaparak paketinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.
Paket Kalan hizmetiyle paketinizden ne kadar kaldığını ücretsiz olarak sorgulayabilir, böylece kullanımlarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell’de paketinizin %80’ine ulaştığınızda veya paketinizi bitirdiğinizde sizi kısa mesaj ile bilgilendiririz. Paket kalan bilginiz ile ilgili size gönderilen mesajlar daha kolay takip edebilmeniz için PaketKalan ismi ile gönderilir.
SMS
 • KALAN yaz 2200’a gönder
 • 0532 757 22 22
  Diğer
  *100# Turkcell Hızlı Menu
  Ücretsiz
  • KALAN yazıp 2200'a gönderdiğinizde o anki paketlerinizin (uygulamalar hariç) tamamı ile ilgili sizi bilgilendiririz. Uygulamalarınıza özel kalan kullanımları öğrenmek için KALAN UYGULAMA yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

  • Evet, tek bir sorgulama yapmanız yeterlidir.

   • Büyük kısmı için evet. Kullanımlarınızın paketinize yansıması için, “roaming” yaptığınız operatör tarafından bizim sistemlerimize aktarılması gerekmektedir. “CAMEL” anlaşması olan operatörler için bu bilgiler anında sistemlerimize aktarılmaktadır, dolayısı ile CAMEL anlaşması bulunan bir operatörden yaptığınız kullanımlarınız da anında paket kalan bilgilerinize yansır. Yurt dışı operatörlerin çok büyük bir kısmı CAMEL anlaşmasına dahildir.
   • Ancak yurt dışı operatör CAMEL anlaşmasına dahil değilse, kullanım bilgileriniz o operatör tarafından sistemlerimize anında iletilmeyebilir. Turkcell’den bağımsız olarak yurt dışı operatörle ilgili olan bu durumda, kullanım bilgileriniz ortalama bir gün içinde olmakla birlikte seçtiğiniz operatöre göre değişen bir sürede paket kalanınıza yansır.