Huawei Akıllı Tartı 3

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Vücut Kompozisyonunu Algılar

Huawei Akıllı Tartı 3, vücut kompozisyonunu algılayan bir modeldir. Güvenilir ölçüm ve kablosuz bağlantı özellikleri ile kullanıcısına avantaj sağlar. Ağırlık, yağ ve kalp atış hızı ölçümleri, spor ve diyet yapan insanlar için gerekli verileri sunar.

Ayrıntılı Veriler

Vücudun toplam ağırlığından ziyade kas ve yağ oranı, fit görünümünüzü belirler. Kendi vücudunuzu detaylı olarak tanımak ve aralıksız takip edebilmek için Akıllı Tartı 3 idealdir.

İskelet Kas Değerlendirmesi

Kilo verirken kas mı yoksa yağ mı kaybedildiğini öğrenmek için Huawei size en doğru bilgileri sunar. Profesyonel şekilde, sağlıklı kilo kaybının takip edilmesinde yardımcı olur. Böylelikle iskelet kas ağırlığı ve değerlendirmesi ile ihtiyacınız olan verilere ulaşırsınız.

Bilimsel Kılavuz ile Takip

Huawei, Çin Bilimler Akademisi ve Hefei Fizik Bilimleri Enstitüsü ortak çalışması ile ortaya çıkarılan vücut kompozisyon modelini (Huawei TruFitTM) içerir. Bu sayede yapay zeka ve hafızalı-kapsamlı veri sistemi, fiziksel dönüşümlerde yardımcı olur.


Bilimsel Analizler

Tartının üzerine her çıktığınız zaman, verileriniz detaylı olarak kaydedilir. Bunun için Huawei sağlık uygulamasını akıllı cihazlara indirerek size özel analiz ile oluşturulan tablolara erişebilirsiniz. Aynı zamanda kilo verme ve kas yapma sırasında size yardımcı olacak önerilere de uygulamadan erişebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Planlar

Antrenmanlardan beklediğiniz sonuca göre cihaz bilgilerini özelleştirebilirsiniz. Egzersiz modu ayarlamasıyla hedeflenen ve gerçekleşen yağ yakımını karşılaştırabilir, başarı haritasını çıkarabilirsiniz.

Kablosuz Bağlantı Seçenekleri

Akıllı Tartı 3, “Wi-Fi 4” ve “Bluetooth” aracılığı ile akıllı cihazlara bağlanır. Kayıtlar buluta yüklenir ve her aile üyesi için ayrı ayrı saklanır. Bilgileri görüntülemek için cihazın yanında olmaya gerek yoktur. Kayıtları cep telefonunuzdan her an takip edebilirsiniz.

Misafirlere Özel Mod

Evinizde ağırladığınız arkadaşlarınız, tartının üzerine çıktığı zaman ölçümleri sizinki ile karışmaz. HuaweiHealth  uygulaması misafir modu, ölçüm sonrası silinen özel veri kayıt sistemini takip eder.

Özellikler

  • Marka: Huawei
  • Model: Akıllı Tartı 3
  • Kapasite: 2.5-150 kg arası
  • Bağlantı: Wi-Fi 4 (802.11 b / g / n.), bluetooth
  • Uygulama: Huawei Health (Android 5.0 ve üzeri, iOS 9.0 ve üzeri akıllı cihazlar)
  • Özellikler: Detaylı ölçüm ve hafızalı veri sistemi, kaymaz silikon ayak pedleri, darbe dayanıklılığı, farklı modlar, kalp atış hızı ölçümü (dinlenme), dört elektrotlu yağ ölçümü, iskelet kas ölçümü, ağırlık ölçümü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AKILLI TARTI 3
Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HUAWEI

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı