Everest KB-120 Sleek USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Oyuncu Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Everest KB-120 Sleek USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesi

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bilgisayar aksesuarlarına yeni bir soluk getiren Everest Klavye daha ilk bakışta diğer oyuncu klavyelerinden ayrılarak ön plana çıkıyor.

İnce Tasarlanmış Tuş Takımı

Oyun esnasında oyun severlerin konforu düşünülerek özenle tasarlanmış olan ince tuş takımı sunduğu yumuşak dokunuş hissi ile kullanıcıların birçok klavyeye kıyasla daha farklı bir oyun deneyimi yaşamasını sağlıyor. KB-120 Sleek uzun süreli kullanımlarda oyun keyfinizden ödün vermemeniz için en uygun biçimde dizayn edilerek üretilmiştir.

Rainbow Led Aydınlatma

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi; Karanlıkta mükemmel bir görüntü oluşturan Rainbow arka plan rengarenk aydınlatması ile göz doldurarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ergonomik Tasarım

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi; Uzun kullanım sürelerine karşı özel olarak geliştirilen ergonomik yapısı sayesinde oyun esnasında ellerinizi yormayacak bir şekilde özen ile tasarlanarak oyun keyfinizi iki katına çıkarmanızı sağlıyor.

Estetik ve Şık Tasarım

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi; Gündüz siyah görünümü ile bulunduğu ortama şıklık katıyor, gece ise led ışıkları sayesinde eğlenceli ve dikkat çeken bir görünüm sunuyor. 

Suya Dayanıklı Gövde

Everest Q Gaming Oyuncu Klavyesi suya dayanıklı olan gövdesi sayesinde olası kazalardan hasar bile almadan güvenli ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. 

Teknik Özellikler 

  • KB-120 Sleek modeldir.
  • Siyah renkli ve lazer ışıklıdır.
  • Rainbow aydınlatmaya sahiptir.
  • Bağlantı şekli: USB
  • Kablo Uzunluğu: 150 cm
  • Kablo Tipi: Örgülü
  • Düğme sayısı 105 adettir.
  • Ürün boyutu 435x130x20mm ölçülerindedir.
  • Ürün 412 gr ağırlığındadır. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EVEREST KB-120 SLEEK USB GÖKKUŞAĞI AYDINLATMALI Q GAMİNG OYUNCU KLAVYESİ
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
DİĞER
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
EVEREST
Henüz yorum yok