Piranha 3394 Priz 5 Girişli 2 Metre

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akım Korumalı Sistem

Elektrik sisteminin kısa devre yapmasına veya ani ısı değişimlerine karşı akım korumalı olarak üretilen bir prizdir. Bu sayede riskli durumların oluşmasına engel olur.Açıp kapama anahtarına sahiptir. Ayrıca çocuk korumalı sistemiyle üretildiği için güvenli olarak kullanılır. Priz 5 adet girişi ile birçok elektrikli aletin aynı anda çalıştırılmasına yardımcı olur ve 2 metre uzatma kablosu, gereken her yere elektrik taşınmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Priz Uzunluğu: 2 m
Giriş Adeti: 5
Akım Korumalı: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.