Petrix PD1544 Dekoratif Yaprak Şeritli LED Aydınlatma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ABK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ-142031

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Doğal Görünümlü Yaprak Aydınlatma

Yumuşak sıcak beyaz ışığa sahip Petrix yaprak şeritli dekoratif aydınlatma, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Oldukça gerçekçi görünümü sayesinde evinize renk ekler ve doğal bir hava katmanıza yardımcı olur.

Her Yeri Aydınlatabilen LED Işık

LED ışıklı yapay sarmaşık, bitkinin bakımı konusunda endişelenmenize gerek kalmadan doğal bir atmosfer yaratır. Ayrıca LED’leri sayesinde ışık kaynağı olmayan ortamları soft bir şekilde aydınlatmanızı sağlar.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Dekoratif Sarmaşık

Balkon, salon, yatak odası ve evin birçok köşesinde kullanabileceğiniz Petrix yaprak şeritli LED aydınlatma ürününü düğünlerde, doğum günü partilerinde ve çeşitli özel etkinliklerde atmosfere biraz rustik görünüm katmak için değerlendirebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Gerçekçi Yapraklar

Bu masalsı yaprak aydınlatma, zarif şekilleri ve doğal renkleri ile size doğanın harika atmosferini getirir ve en önemli özelliği oldukça gerçekçi görünmeleridir. Ayrıca son derece kaliteli malzemelerden yapıldığı için solma ve yıpranmaya karşı dirençlidir.

Soft Renkleri Evinize Taşıyan LED Ampuller

Toplam yirmi adet LED ampule sahip yaprak aydınlatma, sıcak beyaz rengi ile hoş bir aydınlatma sağlar. İki adet AA pil ile çalışır ve LED olduğu için oldukça az enerji tüketir. Bu sayede daha az pil tüketimi ile bütçe dostu kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • LED Sayısı: 20 Adet
  • Uzunluk: 190 cm
  • Pil Türü: AA
  • Pil Sayısı: 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.