Piranha 3312 iOS Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şarj ve Data Kablosu Bir Arada

Piranha 3312 Apple cihazları ile uyumlu hem veri aktarımı hem de şarj özelliğine sahip kablodur.  Hızlı şarj ve veri aktarımı ile öne çıkan kablo, estetik görünümü ve dayanıklılığı ile Piranha markasının seçkin ürünlerinden biridir.

Güvenli ve Hızlı Şarj

2100 mA hızlı şarj özelliği ile hızlı enerji aktarımını destekleyen tüm cihazlarla uyumlu çalışır. Bu sayede cihazlarınız zarar görmeden güvenli bir şekilde şarj edebilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Piranha 3312 iOS kablosunun konnektörleri kabloyu her zaman doğru bir biçimde cihaza yerleştebilmeniz için özenle tasarlanmıştır. Böylece cihazının soketi zarar görmediği gibi kablonuzu da uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Güvenli Veri Aktarımı

Hızlı şarj özelliğini destekleyen kablo veri aktarımını da oldukça hızlı bir şekilde yapar. Telefon ve akıllı uyumlu cihazlarınızdan PC, laptop ve tabletlere fotoğraf, video ve belgelerinizi veri kaybı olmadan  aktarabilirsiniz.

Tak-Çalıştır ile Zahmetsiz Kullanım

3312 kablo cihazlarınızdan veri aktarımı yapmak istediğinizde herhangi bir uygulama gerektirmediği için taktığınız anda bağlantı kurulur ve dilediğiniz belge ve medyaları cihazlar arası çift yönlü aktarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: iOS
  • Hızlı Şarj Özelliği: 2100 mA
  • Kablo Tipi: PVC
  • Uzunluk: 1,2 m 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.