Dell 27 P2720D 2560x1440 60Hz 8ms HDMI DP IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

27 İnç Boyutunda Geniş Ekran

Ürünün kullanıcılarına sunduğu en dikkat çeken özelliklerinden biri olan 27 inç boyutundaki geniş ekranı, oyun oynarken, film izlerken veya projeleriniz üzerinde çalışırken büyük avantaj sağlar.

Geniş İzleme Açısı

178 derecelik geniş bir izleme açısına sahip olan bu monitör, her açıdan tüm renkleri ve görüntüleri net ve canlı bir şekilde size ileterek kullanım anlamında büyük konfor sağlar.  

Yüksek Ekran Çözünürlüğü

2560x1440 değerlerindeki yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde tüm oyunları ve filmleri çok daha net bir şekilde ve canlı renkler ile takip edebilirsiniz. 

Ekranlar Arası Kolay Geçiş

Sahip olduğu sabit bağlantı noktaları ile çiftli veya çoklu ekran kullanımlarına başarılı bir şekilde uyum sağlayabilen bu model, hızlı ekran geçişleri ile beğeninizi kazanır.

Geniş Renk Yelpazesi

Monitörün size görüntüleri en net ve orijinal haliyle yansıtabilmesi için geniş bir renk gaması aralığına  sahip olan bu model ile ekrandaki tüm renkleri ayırt edebilir ve bilgisayar ile geçirdiğiniz vakitten çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

3 Tarafı İnce Çerçeve Tasarımı

Sağ, sol ve üst çerçevesi ultra ince tasarımında olan bu model ile çerçevelere değil ekrana dikkatinizi toplamak çok daha kolaydır ve bu sayede bilgisayar ekranına çok daha rahat bir biçimde odaklanabilirsiniz.

Sade ve Modern Tasarım

Siyah rengi köşeli hatları ve sade tasarımı ile oldukça asil ve şık bir duruş sergileyen bu cihaz, bilgisayar masanızda göze hoş gelen bir görüntü sunar.

Hareket Edebilen Ekran Özelliği

Monitörün sağa, sola, yukarı ve aşağıya doğru hareket edebilen ve eğilebilen ekran tasarımı sayesinde işlerinizi hallederken çok daha rahat bir şekilde oturma pozisyonu alabilirsiniz ve gerektiğinde ekranı hareket ettirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Dell
  • Çözünürlük: 2560x1440
  • Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Kontrast Oranı: 1000:1
  • Renk: Siyah
  • Bağlantı Türü: HDMI
  • İzleme Açısı: 178 Derece
  • Panel Tipi: IPS
  • Tepki Süresi: 8 ms
  • Ekran Boyutu: 27 inç

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.