Profilo SS1161 Gizli Damacanalı Ilık Soğuk Su Sebili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT-133349

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gizli Damacana Özelliği

Damacananın sebil içerisinde gizli olması estetik bir görünüm oluşturur ve ürünün bulunduğu ortama uyum sağlamasına olanak tanır. Damacananın yerleştirildiği kompartımanın alt tarafta bulunması ise damacanayı değiştirmeyi pratik bir hale getirerek kullanım kolaylığı sağlar.

Birinci Sınıf Çelik Su Tankı

Ürünün su tankının birinci sınıf çelikten üretilmiş olması suyun tadının bozulmasını ve koku oluşumunu engeller. Su sebilini darbelere karşı dayanıklı hale getiren bu özellik aynı zamanda uzun süreli kullanım imkânı sağlar.

Fonksiyonel LED Gösterge

LED göstergesi sayesinde sebildeki su miktarını kolayca takip edebilir, damacananın ne zaman değişmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ürünün bu özelliği sayesinde her zaman içme suyuna erişim sağlayabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Ürünün ılık ve soğuk su olmak üzere iki seçenek sunması dilediğiniz sıcaklıkta su içmenize imkân sağlar. Sıcak havalarda soğutma özelliğini devreye sokarak soğuk su elde edebilir, soğuk havalarda ise ürünü normal modda kullanarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Sessiz Çalışma Özelliği

55 desibel ses basınç düzeyine sahip bu su sebili, çalışırken çıkan sesleri minimuma indirir ve konforlu bir ortam sağlar. Gürültü kirliliğini önleyen bu özellik ürünü ofisler için de ideal kılar.

Yenilikçi ve Minimal Tasarım

Ürünün minimal tasarımı her ortama kolayca uyum sağlayarak modern ve sade bir görünüm elde etmenize olanak tanır. Damacanın oluşturduğu görüntü kirliliğini ortadan kaldıran bu ürün, bulunduğu ortama şık bir hava katar.

Her Alana Uygun İdeal Boyutlar

116 cm yükseklik ve 36 cm genişliğe sahip bu ürün, hem dar hem de geniş alanlarda kullanıma elverişlidir. Ürünün ideal boyutları küçük alanlara kolayca sığar ve yerden tasarruf etmenize imkân verir.

Hızlı ve Etkili Soğutma

Bu sebil, yüksek bir performans sergileyerek suyu oldukça kısa bir süre içerisinde soğutur ve sizi bekleme zahmetinden kurtarır. Hızlı soğutma özelliği sayesinde zamandan tasarruf ederek size kalan vaktin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Sebil Tipi: Alttan Damacanalı
  • Soğuk Su Sıcaklığı: 10 °C
  • Ağırlık: 16 kg
  • Su Tankı: Paslanmaz Çelik
  • Yükseklik: 116.5 cm
  • Genişlik: 36 cm
  • Derinlik: 39 cm

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
SS1161 SU SEBİLİ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok