Esty SS20003B01 Sıcak Soğuk Ilık Gizli Damacanalı Su Sebili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üç Farklı Sıcaklık Seçeneği

Soğuk, sıcak ve ılık olmak üzere üç farklı sıcaklık seçeneği bulunduran bu ürün, üç musluğa sahiptir. Seçtiğiniz sıcaklıktaki suya anında erişebilir, sıcak su seçeneği sayesinde çay ve kahve gibi sıcak içecekler hazırlayabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Olanağı

Tasarımında sıcak su emniyeti bulunduran Esty su sebili, kullanmadığınız zamanda sıcak suyu keserek çocukların erişimini engeller. Yanma gibi olası kazaların önüne geçen bu emniyet sistemi güvenli bir kullanım imkânı sağlar.

Ankastre Tuş Yapısı

Ürünün üst kısmında bulunan tuş sisteminden dilediğiniz sıcaklıktaki suyu kolayca seçebilir, pratik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ankastre tuş yapısı, bozulma gibi problemlerin önüne geçerek ürünün kullanım süresini uzatır.

Yüksek Tank Kapasitesi

Sıcak su için günlük 1 litre, soğuk su için ise 3 litrenin üzerinde kapasiteye sahip olan bu ürün sayesinde gün içerisinde her an sıcak ve soğuk su temin edebilirsiniz. Su tankının yüksek bir kapasiteye sahip olması suyun soğuma ve ısınmasını bekleme problemini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılar.

Yenilikçi ve Zarif Tasarım

Esty su sebili yenilikçi ve sade tasarımı ile bulunduğu ortama modern bir hava kazandırır. Ürünün siyah rengi ise eşyalarınıza uyum sağlar ve şık bir görüntü oluşturur.

Çelik Su Tankı Avantajı

Birinci sınıf paslanmaz çelikten üretilen su tankı, sebili uzun ömürlü kılarak ekonomik anlamda tasarruf etmenize yardımcı olur. Tankın paslanmaz materyalden üretilmiş olması zamanla oluşabilecek paslanmadan kaynaklı koku ve tat değişiminin de önüne geçer.

Gizli Damacana Bölmesi

Ürünün damacana için gizli bir bölmeye sahip olması görüntü kirliliğinin önüne geçer ve damacanaya erişim kolaylığı sağlar. Bu özellik sayesinde damacanayı zahmetsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Kompresör

Sebilin kompresörü basınç seviyesini ideal bir şekilde ayarlayarak rahat ve pratik bir kullanım imkânı oluşturur. Su akışını hızlandıran bu kompresör şişe ve termosları kolayca doldurmanıza olanak verir.

Teknik Özellikler

  • Sebil Türü: Alttan Damacanalı
  • Soğuk Su Kapasitesi: 3.3 Lt
  • Sıcak Su Kapasitesi: 1.1 Lt
  • Su Tankı: Paslanmaz Çelik
  • Renk: Siyah
  • Yükseklik: 94 cm
  • Derinlik: 32 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.