Sepet 0

Uğur Derin Dondurucular Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1586 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Besinleri Saklamanın Yenilikçi Yolu: Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucu, besinleri saklamanın yenilikçi ve keyifli bir yoludur. Üstün teknolojik özelliklere sahip olan derin dondurucular, geniş iç hacme sahiptir. Raflı ya da çekmeceli tasarımlarıyla gıda ürünlerinin uzun süreli bir şekilde muhafazasına imkan tanır. Birçok model, sessiz çalışma performansı ile herhangi bir rahatsızlık vermeden çalışmaya devam eder. Ayrıca genellikle soğutucu ve dondurucu fonksiyonları bir arada bulunduğundan, yiyecek ve içecekler için uygun muhafaza koşullarının oluşmasını sağlar. Son derece fonksiyonel tasarımları ve estetik ile zarif görünümleri sayesinde derin dondurucuları mutfak dekorasyonlarının bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Uğur derin dondurucular arasında yer alan modelleri inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara Turkcell Pasaj avantajıyla ve çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Gıda Korumada Teknolojik İmza: Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucu modelleri, gıda korumada son derece etkili ürünler arasında yer alır. Birçok modelde kademeli soğutma ayarı mevcuttur. Böylelikle dondurucu istenilen ayara kolaylıkla getirilebilir. Derin dondurucu içerisine konulan gıda ürünleri için en ideal sıcaklık derecesi ayarlanabilir. Sandık tipi derin dondurucularda yüksek ısı alarmı bulunur. Ani ısı artışında kırmızı ışıkla uyarıda bulunarak kullanıcının önlem almasını olanaklı hale getirir. Bazı modellerde yer alan hızlı şoklama fonksiyonu gıdaların anında soğutulmasına destek olur. Böylelikle gıda ürünlerinizi oldukça güvenilir bir şekilde saklayarak istediğiniz zaman aynı tazelikte kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Soğutma Teknolojisi: Uğur Derin Dondurucular ile Gıdalarınızın Tazeliğini Uzun Süre Koruyun

Uğur Derin Dondurucu özellikleri arasında yer alan gelişmiş soğutma teknolojisi, gıdaların uzun süre taze kalmasına katkıda bulunur. Derin dondurucu modelleri, kademeli soğutma teknolojisine sahiptir. Dondurucu içerisine konulan ürünlere göre ideal sıcaklık oluşturulabilir. Böylelikle gıda ürünleri uygun sıcaklıklarda muhafaza edilir. Uğur Derin Dondurucu sandık tipi modellerde hem dondurucu hem de soğutucu özellikleri bir arada bulunur. Böylelikle hem yiyeceklerinizi hem içeceklerinizi derin dondurucularınızda muhafaza edebilir, ürünlerinizi ideal sıcaklıkta saklama şansı bulabilirsiniz.

Çok özel bir tasarıma sahip olan bu derin dondurucular, ani elektrik kesintilerinde bile 41 saat boyunca yiyeceklerin aynı tazelikte muhafaza etmesine imkan tanır. Özellikle çeşitli yiyecekler için büyük bir problem haline gelen ani ısı yükselişlerinin önlenebilmesi için Uğur derin dondurucuların bir kısmında yüksek ısı alarmı bulunur. Bu özellik, sandık tipi derin dondurucularda yer alır. Ani ve aşırı ısı artışının meydana gelmesi durumunda alarm vererek kullanıcıların hızlı bir şekilde önlem almasına olanak tanır.

Akıllı Depolama Çözümleri: Uğur Derin Dondurucular ile Gıdalarınız Her Zaman Elinizin Altında

Uğur imzalı derin dondurucuların her biri, akıllı depolama çözümleri için son derece fonksiyonel bir şekilde tasarlanmıştır. Çekmece sistemleri sayesinde tek seferde pek çok gıda ürününün muhafaza edilmesine katkıda bulunan Uğur Derin Dondurucu çekmeceli tasarımlar, farklı sayıda çekmeceye sahiptir. Uğur Derin Dondurucu 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 çekmeceli olmak üzere birçok farklı sayıda çekmeceye sahip olan modeller; kullanıcılara yenilikçi bir kullanım sunar. Çekme sayısının artması, tek seferde çok daha fazla ürününün efektif bir şekilde saklanmasına imkan tanır.

Son derece yenilikçi bir tasarıma sahip olan çekmeceler, rahatlıkla çıkarılabildikleri için ürünleri çekmecelere yerleştirmek çok daha kolaydır. Çekmece sisteminin yanı sıra bazı modellerde aynı zamanda raf sistemleri de yer alır. Özellikle içeceklerin raflarda saklanması çok daha kolaydır. Bunun yanı sıra yiyecekler çekmecelerde daha rahat ve konforlu bir şekilde muhafaza edilebilir. Kolay kullanılabilir yapıya sahip olan çekmeceler, kullanıcıların istedikleri gıda ürünlerini saklamasına imkan tanır.

Farklı çekmece sayısına sahip modeller bulunduğundan taleplerinizi karşılayabilecek seçenekler arasından istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Örneğin minimal bir tasarım arzulayan fakat tek seferde daha çok gıda ürünü muhafaza etmek isteyen kişiler için 5 çekmeceli Uğur Derin Dondurucu modelleri son derece idealdir. Ayrıca derin dondurucu modellerinin iç hacmi oldukça geniştir. Uğur Derin Dondurucu 186, 200, 270, 300, 323, 388, 400, 500 ve 600 litre seçenekleri bulunmakta olup her biri, farklı hacim seçenekleriyle tek seferde daha çok gıda ürünün saklanmasına imkan tanır.

Çevre Dostu Tasarım: Uğur Derin Dondurucular ile Enerji ve Doğa Dostu Saklama

Uğur imzasını taşıyan derin dondurucuların her biri çevre dostu bir tasarıma sahiptir. Birçok model, A+ enerji sınıfına dahildir. A+ enerji sınıfı derin dondurucular, bir gün boyunca sadece 0,70 kWh enerji harcar. Yüksek enerji tasarrufu, elektrik enerjisinin çok daha az kullanılmasını sağlar. Bu durum, elektrik faturalarının minimalize edilebilmesine katkı sağlar. Uğur Derin Dondurucu A+++ enerji sınıflı modeller de mevcuttur. Bu tür modeller, daha verimli bir şekilde çalışır. Derin dondurucu modellerinin her biri, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler, derin dondurucuların dışarıdan gelebilecek darbelere direncini yükseltir. Öte yandan derin dondurucuların çeşitli çevresel standartlara uygunluğu belgelenmiştir. Beyaz eşya kategorisinde yer alan derin dondurucu modellerinin tamamı, çevre dostu tasarımlarıyla kullanıcılara efektif bir kullanım sunar.

Estetik ve Dayanıklılık: Uğur Derin Dondurucular ile Mutfağınızı Geliştirin

Uğur dokunuşuyla tasarlanan derin dondurucu modellerinin her biri, son derece estetik ve zarif detaylara sahiptir. Her ne kadar derin dondurucuda fonksiyonellik önemli olsa da estetik tasarım da mutfak alanlarının genel dekorasyonuyla uyumlu ürünlere ulaşılabilmesi adına dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dikey ve yatay olmak üzere iki farklı tasarıma sahip olan derin dondurucular, mutfakların şık ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlar. Dikey modeller, mutfaklarda çok daha az yer kaplar. Bu nedenle dar alanlarda bile dikey derin dondurucular oldukça pratik bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanı sıra yatay ya da sandık tipi derin dondurucu modelleri, geniş mutfak alanlarında yenilikçi bir kullanımı destekler. Ayrıca derin dondurucuların iç tasarımları da zarif ve şık detaylarıyla dikkatleri üzerine çeker. Çekmece ve raf opsiyonları bulunan derin dondurucu modellerinde gıda ürünleri düzenli bir şekilde muhafaza edilebilir. Bu ise derin dondurucuda aranan gıda ürünlerine kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

İleri Teknolojisi ile Öne Çıkan Uğur Derin Dondurucular Turkcell Pasaj’da!

Uğur marka derin dondurucu modellerinin tamamı üst düzey bir teknolojiye sahiptir. Talepleri en iyi şekilde karşılayabilecek şekilde tasarlanan derin dondurucular, gıda ürünlerinin tazeliğini korumasını sağlar. Birçok modelde hem soğutucu hem de dondurucu fonksiyonu bir arada bulunduğundan yiyecek ve içecekler için en uygun sıcaklıklar oluşturulabilir. Ayrıca istenilen sıcaklık derecesi oluşturulabilir. Bunun yanı sıra otomatik aydınlatma özelliğine sahip olan derin dondurucuların kapısı açıldığı an içeride ışık yanarak karanlık ortamlarda bile derin dondurucuların rahat kullanımı olanaklı hale gelir.

Son derece yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle geniş bir kullanım alanına sahip olan Uğur imzasını taşıyan derin donduruculara Turkcell Pasaj avantajıyla ulaşabilirsiniz. Uğur Derin Dondurucu fiyatları ve ürünlerin özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, istediğiniz ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca no-frost derin dondurucular kategorisinde yer alan ürünleri de inceleyerek hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuzu belirleyebilirsiniz. Güvenilir alışveriş imkanı sağlayan Turkcell Pasaj, sizlere yenilikçi derin dondurucu modellerini sunmaya devam ediyor.

Daha Fazla

​​