​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo CGA141X1TR 9 KG 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sessiz Çalışan SilentPLus Motor

Profilo imzalı SilentPlus motor sayesinde makineniz 48dB ses seviyesinde çalışır. Çevredekilere rahatsızlık vermeden, neredeyse tamamen sessiz çalıştığı için günün her saatinde yıkama yapabilirsiniz.

Yük Sensörü ile Otomatik Yük Ölçümü

Makinenin içine yerleştirdiğiniz çamaşırlar otomatik yük sensörü sayesinde ölçülerek yıkama programının süresi, kullanılacak su miktarı otomatik olarak belirlenir. Bu sayede çamaşırlarınız su ve enerji israfı olmaksızın yıkanır.

15 ve 30 Dakikada Ekspres Yıkama

Ekspres 15'/30' yıkama programı sayesinde günlük ve az miktardaki çamaşırlarınızı 15 dakikalık veya 30 dakikalık iki farklı programda yıkayabilirsiniz.

Yıkama Hızlandıran JetPlus Fonksiyonu

Seçtiğiniz yıkama programının yıkama süresini yüzde 65 oranında azaltan JetPlus fonksiyonu sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilir, acil çamaşırlarınızın daha kısa sürede yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Unutulan Çamaşırları Ekleme Avantajı

Çamaşır makinesini çalıştırdıktan sonra eklemeyi unuttuğunuz çamaşırlarınızı “EkstraEkle” fonksiyonu sayesinde makineye ekleyebilirsiniz.

İnatçı Lekelere Çözüm Sunan Leke Uzmanı

Profilo tarafından geliştirilen leke uzmanı opsiyonu sayesinde çıkması en zor olan 4 lekeden kısa sürede, çamaşırlarınıza zarar vermeden kurtulabilirsiniz.

Özel Çamaşırlar için Özel Programlar

Standart yıkama programlarının yanı sıra “HijyenEkstra”, “Ekspres 15'/30'” , “Durulama”, “Sıkma-Boşaltma”, “Mix”, “Yorgan ve Perde” gibi özel programlar arasından uygun olanı seçebilir, özel çamaşırlarınızı incitmeden yıkayabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak tambur temizliği programını seçerek makinenizin kendi kendini temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Dokunmatik Kontrol Paneli Avantajı

14 farklı yıkama programı, sıkma devri, su sıcaklığı ve ekstra seçeneklerin yer aldığı dokunmatik kontrol paneli ve ayar düğmesi sayesinde dilediğiniz yıkama ayarlarını kolaylıkla seçebilir, seçimlerinizi dijital ekran üzerinden görebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Program Sayısı: 14
  • Maksimum Sıkma Devri: 1000 Devir
  • HYıkama Kapasitesi: 9 kg
  • Yıkama Sesi: 48 dB
  • Sıkma Sesi: 72 dB
  • Genişlik: 597 mm
  • Derinlik: 588 mm
  • Yükseklik: 845 mmızlı Yıkama Süresi: 15 dakika

Genel Özellikler

Enerji Sınıfı
C
Maksimum Devir Hızı
1000
Yıkama Kapasitesi
9 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.