Altus AL 9103 DB 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çamaşırlarınızı Koruyan Teknoloji

Gelişmiş teknolojiyle çamaşırlarınızı yıpratmadan etkili temizlik deneyimini garanti eder. Modelin yüksek performanslı güçlü motoru sayesinde çamaşırlarınız yıkama esnasında yıpranmaz ve ilk günkü hâlini korur.

Inverter Motor Teknolojisi ile Kontrol Sizde

Çamaşır makinesinde kullanılan inverter motor teknolojisi, tamburun hızını ve dönme frekansını kontrol eder. Geleneksel motor teknolojilerinden daha dayanıklı ve verimli bir kullanıcı deneyimi sunan inverter motor, ekonomik yapısıyla bütçe dostu yaklaşımı destekler.

Yüksek Kapasite

Makine tek seferde dokuz kg çamaşır yıkayabilir. Özellikle kalabalık aileler için ideal bir özellik olan yüksek kapasite zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Dengesiz Yük Kontrolü ile Sarsıntısız Yıkama

Dengesiz yük kontrolü işlevi, makinenin sarsıntısız ve sessiz biçimde çalışmasına katkıda bulunur. Makinede yer alan sensörler, tamburdaki olası orantısız yük dağılımını tespit eder ve dengeli hâle getirir. Makine böylece yıkama esnasında sarsılmaz ve ses yapmaz. 

Özel Tambur Teknolojisi

Modelde yıkama ve sıkma sırasında çamaşırlarınızın yıpranmasının önüne geçen AquaWave tambur teknolojisinden faydalanılır. Yıpranmayı önleyen özel tambur deseni yüksek devirdeki yıkama ve sıkma işlemlerinde bile çamaşırlarınızı en hassas biçimde yıkar.

Modern Tasarım

Çamaşır makinesinin tasarımında yalın ve şık tasarım detayları kullanılır. Model bir yandan kullanıldığı mekâna kolaylıkla uyum sağlarken bir yandan da modern bir atmosfer kazandırır.

Pratik Kullanıcı Deneyimi

Ürün taşma emniyeti, yıkamayı 19 saate kadar geciktirme, sıkma devrini ayarlama, program sırasında makineyi beklemeye alma ve program değiştirme gibi pek çok özellikle pratik kullanıcı deneyimine katkıda bulunur. Makinesinin sessiz çalışması da kullanımı daha konforlu hâle getiren özellikler arasında yer alır.

Dijital Gösterge ile Kolay Kullanım

Altus AL 9103 DB çamaşır makinesinde kolay anlaşılabilen ve makinenin şık görünümüne katkıda bulunan bir dijital gösterge ekranı bulunur. Makinenin program ayarlama ve program esnasındaki durumu gösterge üzerinden kolaylıkla takip edilebilir.

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL 9103 DB
 • Maksimum devir hızı: 1000 rpm
 • Yıkama ses düzeyi: 54 dB
 • Sıkma ses düzeyi: 72 dB
 • Enerji sınıfı: B
 • Renk: Beyaz
 • Yıllık su tüketimi: 11659 lt/yıl
 • Yıkama kapasitesi: 9 kg
 • Yıllık enerji tüketimi: 195 kWh
 • Program sayısı: 15
 • Ağırlık: 70 kg
 • Ölçüler: 84 x 60 x 64 (Y x G x D) cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 9103 DB
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Enerji Sınıfı
B
Yıkama Kapasitesi (kg)
9 KG
Tambur Hacmi (lt)
49 L
Desi
80
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
195 KWH
Gürültü Düzeyi (db)
54/72 DB
Devir Hızı (rpm)
1000
Program Sayısı
15
Motor Tipi
INVERTER
Ön Yıkama
VAR
Kurutma Özelliği
YOK
Kurutma Teknolojisi
YOK
Kontrol Paneli
DİJİTAL
Çocuk Kilidi
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
36 AY
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok