Profilo BD3058WEVV 508 Lt Low Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tazeliği Koruyan Extra Ventilation Fonksiyonu

Özel bir havalandırma sistemine sahip olan Profilo BD3058WEVV buzdolabı, soğutucu hazne içindeki havayı periyodik olarak tazeler. Bu sistem sayesinde bakteri ve kötü koku oluşumu engellenirken gıdaların daha uzun süre tazeliğini koruması sağlanır.

Sebze ve Meyvelere Özel Extra Fresh Çekmecesi

Dondurucunun hemen üzerinde konumlandırılan ve sebze ile meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlayan Extra Fresh çekmecesi, ideal nem oranını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede içindeki gıdaları kuruma ve küflenmeden korur.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Dondurucu Tasarımı

Klasik çekmece ve özel Bigbox olmak üzere iki adet şeffaf çekmecenin yer aldığı dondurucu bölmesi farklı hacimlere sahip gıdalar için ideal alan sunar. Bu sayede küçük ve büyük hacimli gıdaları rahatlıkla dondurabilirsiniz.

EasyAccess Ayarlanabilir Raylı Cam Sistemi

Biri sabit olmak üzere toplam 5 adet rafı bulunur. Bu raflardan 2 tanesinin yüksekliği ayarlanabilir olduğu için dolabın soğutucu bölmesini dilediğiniz gibi kullanabilir, raf yüksekliklerini kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Elektrik Kesintisinde Uzun Süre Yüksek Performans

Elektrik kesintilerinde dondurucu ve soğutucu bölümlerinde yer alan yiyecekleri, 27 saate varan süre boyunca korur. Bu sayede uzun süreli elektrik kesintilerinde bile yiyeceklerinizin bozulmasını önler.

Kullanıcı Dostu Gizli Kontrol Paneli

Profilo BD3058WEVV buzdolabının soğutucu bölmesinin üst kısmında yer alan ve kapak açıldığında görünen kontrol paneli, sade tasarımı ve anlaşılır ara yüzü ile herkese hitap eder

Tam Aydınlatma Sağlayan LED Tasarımı

Buzdolabının içini tamamen görünür kılacak şekilde konumlandırılan LED lambalar sayesinde aydınlık bir ortam sağlanır. Böylece tüm gıdaları görebilir, soğutucu ve dondurucuya tamamen hakim olabilirsiniz.

Zahmetsiz Temizlik Avantajı

Tamamen çıkarılabilir özellikte olan raflar, dondurucu çekmeceleri, meyve/sebze çekmecesi ve kapı rafları sayesinde zahmetsizce temizleyebilir, her zaman hijyenik bir şekilde gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: Low Frost
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 266 kWh
 • Ses Seviyesi: 40 dB
 • Dondurucu Net Hacmi: 126 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 377 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 14 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 5 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.