Profilo BD3086WFDN No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kalabalık Ailelere Hitap Eden Kapasite

151 litrelik dondurucu ve 479 litrelik soğutucu bölmesi hacmine sahip olan Profilo BD3086WFDN buzdolabı, kalabalık ailelere yetecek kadar gıdayı saklama avantajı sunar. Bu büyük hacim, gıda alışverişlerini toplu olarak yapan kullanıcılara da hitap eder.

Gıdaların Tazeliğini Koruyan Tasarım

Soğutucu bölmesinde yer alan ve dengeli bir soğutma sağlayan fan sisteminin yanı sıra optimum ısı ile nem sağlayan teknolojiler sayesinde gıdaların taze kalma süresi iki katına kadar uzar.

Kötü Koku Oluşumunu Önleyen Filtre

Profilo BD3086WFDN buzdolabında yer alan Airfresh filtre sayesinde , dolabı içindeki hava kesintisiz olarak dış ortamdaki hava ile değiştirilir. Özel bir filtreden geçirilen bu hava sayesinde gıdaların kötü koku oluşumu önlenirken farklı kokuların birbirine karışması da engellenir.

Ayarlanabilir Cam Raflar ile Esnek Saklama Alanı

Soğutucu bölmesinde yer alam ayarlanabilir cam raflar sayesinde hem farklı büyüklüklerdeki gıda ve saklama kapları için rafları ihtiyacınıza göre konumlandırabilirsiniz. Hareketli raflar aynı zamanda pratik bir temizlik avantajı da sunar.

Optimum Aydınlatma Sağlayan LED Paneller

Soğutucu ve dondurucu bölmelerinde yer alan LED aydınlatma panelleri sayesinde optimum bir aydınlatma sağlanır. Dolap içinde kör nokta kalmasını önleyen bu aydınlatma panelleri sayesinde tüm gıdaları kolaylıkla görebilir, konforlu bir düzenleme yapabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Süper Dondurma Fonksiyonu

Dondurucu bölmesine eklenen ve kısa sürede donması gereken gıdaları daha fazla soğutan süper dondurma fonksiyonu, aynı zamanda donmuş gıdaların zarar görmesini de engeller.

Gıdaların Tazeliğini Koruyan Özel Çekmeceler

Gıdaların nem dengesini koruyan Extra Fresh ile sıcaklık kontrollü ExtreCold ve 0°C Comfort çekmeceleri gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Büyük Donmuş Gıdalar için BigBox Çekmecesi

Buzdolabının alt dondurucu bölmesinde yer alan BigBox çekmecesi, büyük hacimli donmuş gıdaları saklama avantajı sunar.

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: No Frost
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 384 kWh
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Toplam Net Hacim: 631 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 479 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 20 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 4 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.