Sepet 0

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Üstün Özellikleriyle Ön Plana Çıkan Profilo Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

Lezzetle yenilen yemeklerin ardından yıkama işlem için bulaşık makineleribüyük bir kolaylık sağlar. Bu noktada Profilo bulaşık makineleri,mükemmel bir temizlik deneyimi sunar. Bulaşık makinesi çeşitleri arasında bulunan ankastre şıklık ve fonksiyonelliği bir arada barındırır. Profilo ankastre bulaşık makinesi modelleri farklı ihtiyaçları karşılamak için teknolojik özelliklerle tasarlanır. Geniş program seçenekleri ve gelişmiş özellikler sayesinde bulaşıklarınızı zahmete girmeden yıkayabilirsiniz.

Estetik bakımdan dikkat çeken Profilo ankastre bulaşık makinesi,modern ve düzenli bir görünüm sağlar. Dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanıma da uygundur. Özenle tasarlanmış dokunmatik kontrol paneli ve LED aydınlatma gibi özellikler modelleri ilgi çekici kılar. Mutfağınızda konforlu,kullanışlı ve kompakt bir bulaşık yıkama deneyimi yaşamak isterseniz Profilo ankastre makineler ideal bir tercihtir.

Ergonomik ve Şık Tasarımlı Tam Ankastre Profilo Bulaşık Makineleri

Ankastre bulaşık makinesi modelleri tasarımlarına göre farklı çeşitlere sahiptir. Bunlar arasında bulunan tam ankastre,mutfak mobilyalarına ve tezgâha tamamen entegre olur. Bütünleşmiş bir tasarıma sahip bulaşık makineleri,mutfağın daha düzenli görünmesini sağlar. Yenilikçi ve estetik tasarımasahip Profilo tam ankastre bulaşık makinesi,kullanışlı ve şık özellikleri bir arada barındırır.

Dayanıklı yapıya sahip tam ankastre bulaşık makinesi,paslanmaz çelik yüzeyle tasarlanır. Paslanmaz çelikkaliteli ve kolay temizlenebilir olmasıyla öne çıkar. Mutfağınıza modern ve uzun ömürlü bir dokunuş yapmak isterseniz bu makineler avantajlıdır. Dokunmatik kontrol paneli,program ve çeşitli ayarlamaları yapmak için kullanışlıdır. Küçük dokunuşlarla bulaşıkları istediğiniz seçeneklerde yıkayabilirsiniz. Makinelerde iç aydınlatma için enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatmalar da bulunur. Aynı zamanda şık bir görüntü sağlayarak mutfağa renk katar. Tam ankastre bulaşık makinesi pratik kullanım ve estetik tasarımla cazip seçenekler arasındadır.

Birbirinden Fonksiyonel Yarı Ankastre Profilo Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi modelleri arasında yarı ankastre de bulunur. Bu tür makineler tasarım olarak mutfak tezgâhının altına yerleştirilip üst tarafı dolaba entegre edilebilir. Bütünlük sağlayan görüntü mutfak düzeniyle uyum sağlar. Üst kısmı ve ön paneli kapsayan tasarım,yarı ankastre bulaşık makinesini avantajlı kılar. Estetik ve fonksiyonelliğin birleştiği Profilo yarı ankastre bulaşık makinesi,bulaşıkları verimli şekilde temizler. Geniş iç hacim,sessiz çalışma,enerji ve su tasarrufu gibi avantajlar sayesinde kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Farklı Programlı Profilo Bulaşık Makineleri

Profilo bulaşık makinesi çeşitleri farklı yıkama programları sayesinde alternatif sağlar. Programlar bulaşıkların kir seviyesine göre en iyi temizliği sağlamak için oluşturulur. Farklı sıcaklıklarda ve sürelerde yıkama işlemi yaparak bulaşıklarda maksimum hijyen sağlanır.

Yıkama programları farklı ihtiyaçlara göre yoğun 70 derece,hızlı 45 derece,hızlı 60 derece ve eko 50 derecegibi çeşitlilik gösterir. Fazla yağ ve kir olan bulaşıklarda yoğun yıkama yüksek sıcaklık derecesiyle etkilidir. Bu yıkama fonksiyonu daha uzun ve detaylıdır. Kısa süren ve hızlı yıkamalar için özel programlar da bulunur. Hızlı yıkama fonksiyonu 45 ve 60 derece olmak üzere farklı sıcaklıklarda yıkama sağlar. Bulaşıkların kirlilik seviyesine göre seçim yapmak maksimum verim almaya yardımcıdır. Su ve enerji tasarrufu yapmak için ekonomik program da mevcuttur.

Bulaşık makinelerinde ön yıkamaprogramı da avantajlıdır. Ön yıkamayla bulaşıklardaki artık ve kalıntıları temizlemek mümkündür. Elde durulama yapmak yerine bu seçenekle zaman ve su tasarrufu yapabilirsiniz. Bazı modellerde otomatik algılama programları da vardır. Teknolojinin verimli olarak kullanıldığı bu özellik bulaşıkların kirini algılar. Program seçimini buna bağlı olarak uygun su sıcaklığı ve yıkama süresiyle yapar. Verimli ve tasarruflu bulaşık yıkama deneyimi için otomatik programlar kullanışlıdır.

Kalabalık Aileler İçin Geniş Hacimli Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri

Profilo ankastre bulaşık makinesi,geniş iç hacme sahiptir. Bu sayede kalabalık aileler için ideal bir tercih olur. Geniş hacim,aynı anda fazla miktarda bulaşık yıkama kapasitesi sağlar. Makinelerde bu hacim genellikle 12-13 kişilik olarak farklılık gösterir. Geniş ve lezzetli sofralardan sonra 13 kişilik yemek takımlarını bile tek seferde avantajlı şekilde yıkayabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf etmek ve pratiklik sağlamak mümkündür.

Bulaşık makinelerinde geniş iç hacmi destekleyen esnek yerleştirme düzenide vardır. Asansörlü üst sepet ve yükseklik ayarlı seçenekler iç hacmi verimli şekilde kullanmayı sağlar. Bulaşıkların büyüklüğüne göre sepetleri istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Sabit olmayan kaşık-çatal sepeti de yerleştirme esnekliğini destekler.

Hem Çevreyi Hem Bütçenizi Koruyan Enerji Tasarruflu Profilo Ankastre Bulaşık

Beyaz eşyaların enerji tasarrufu özelliği pek çok avantajı bir arada sağlar. Profilo ankastre bulaşık makineleri enerji verimliliğine sahiptir. Makinelerde bulunan enerji sınıfı etiketleri bunu anlamanıza yardımcı olur. Yüksek enerji tasarrufu yapmak için A sınıfındakiA++ve A+++modeller avantajlıdır. A’dan G’ye kadar olan yeni sınıflandırma ise“A”en iyi enerji verimliliğini temsil eder. Bu tür bulaşık makinesi modelleri çalışırken daha az enerji kullanır. Bu sayede çevre kaynaklarını tasarruflu şekilde kullanırken faturaların da daha az gelmesine yardımcı olur. Uzun vadede hem çevre dostu bir deneyim elde edebilir hem bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Profilo Ankastre Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankastre bulaşık makinelerigeniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar arasından kaliteli ve kullanışlı Profilo ankastre bulaşık makinesini seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmak yarar sağlar. Çeşitli modelleri incelerken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Ankastre tipi:Ankastre bulaşık makineleri yarı ve tam olarak farklı tiplere sahiptir. Mutfakta konumlandırmak istediğiniz alana uygun olan tasarımları tercih ederek düzenli bir görüntü sağlayabilirsiniz.


  • Boyut ve tasarım:Makineler farklı boyut,materyal ve renk ile tasarlanır. Mutfak dolaplarına uygun boyutları tercih ederek ideal bir seçim yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik gibi dayanıklı materyaller ise uzun süreli kullanım imkânı sunar. Beyaz,gri ve siyah gibi renk seçenekleriyle evinize hoş ve uyumlu bir hava katabilirsiniz.


  • Yıkama kapasitesi:Profilo ankastre bulaşık makinesi geniş iç hacimlerle tasarlanır. Aynı anda fazla miktarda bulaşık yıkamak için kapasitesi yüksek modeller avantajlıdır.


  • Yıkama programları:Farklı yıkama programları bulaşıkların en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Seçeneklere göre 3,4,5 veya 6 gibi çeşitli programlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.


  • Enerji verimliliği:Makinelerin enerji sınıfı etiketleri,tasarruf düzeylerini gösterir. Bunlara göre çevre ve bütçe dostu seçimler yapmak mümkündür.


  • Ses düzeyi:Düşük ses seviyesinde çalışan modeller yüksek konfor sağlar.

Farklı model ve özelliklere sahip Profilo ankastre bulaşık makinesi fiyatları da değişkendir. Seçim yaparken bütçenize uygun alternatifleri değerlendirmek avantajlıdır. İhtiyaçlarınıza,beklentilerinize ve bütçenize uygun bulaşık makinesini satın alarak uzun süreli memnuniyet sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri Turkcell Pasaj’da!

İhtiyaçlarınıza yönelik kaliteli Profilo ankastre bulaşık makinelerini Turkcell Pasaj’da bulmanız mümkündür. Dayanıklı malzemelerle üretilen ürünler uzun süreli kullanım sunar. Pasaj’ın güvenceli alışveriş seçeneğiyle seçtiğiniz ürünü garanti hizmetiyle satın alabilirsiniz. Kolay ödeme,indirim,kampanya,hızlı teslimat ve müşteri desteği istediğiniz Profilo ankastre bulaşık makinesine ayrıcalıklarla sahip olmanızı sağlar.

Daha Fazla

​​