Alo Süper Paket - TURKCELL

Alo Süper Paket

Alo Süper Paket ile heryöne rahat rahat, Turkcellilerle de hem her gece ve hem de haftada 2 gün bedava konuşabilirsiniz!

Alo Süper Paket ile her gece ve haftanın 2 günü Turkcell’liler ile yaptığınız tüm aramalar için hiçbir ücret ödemezsiniz! Yani her gece ve haftada 2 gün Turkcell’lilerle yaptığınız tüm aramalar bedavadır. Bu aramalar paket dakikalarınızdan düşmez; paketiniz de hemen bitmez!

Alo Süper Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
8 Gün Bedava Gece 21:00-09:00 arası Turkcell'lilerle sınırsız

Daha Fazla Bilgi

Aylık paket süresi Gece saatlerinde (21:00-09:00) Haftada 2 gün Aylık paket ücreti
Alo Süper Paket Her yöne 500 dakika Turkcell'lilerle SINIRSIZ Turkcell'lilerle SINIRSIZ 69 TL
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketler kapsamında ve aşımındaki yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Paket dahilindeki dakikaların %80-100'ünün kullanılması durumunda SMS ile bilgi verilir.
 • Paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30 dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dk'nın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dk için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.
 • 10 Şubat itibarıyla Alo Süper Paket ücreti 52 TL olacaktır.
 • Alo Süper Paket ’te ayda her yöne toplam 500 dakika konuşma hakkınız olur. Üstelik her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında ve haftada 2 gün tüm Turkcell'lilerle bedava konuşabilirsiniz.
 • Her gece 21:00 - 09:00 arası geçerli sınırsız konuşma hakkınız Turkcell'lilerle yapacağınız yurt içi görüşmelerinizde geçerli olup, Süper Paket’te belirtilen dakikalarınızı ise Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz.
 • Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Alo Tarifesi olur.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika, paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet olarak ücretlendirilecektir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • 20.07.2018 tarihi itibarıyla Alo Süper Paket paket ücreti 69 TL olmuştur.
 • Süper Paket’e kayıt olmak için SUPER PAKET yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Süper Paket’ten bütün bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz ve iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Alo Tarifesi olur ve eski tarifeniz kapsamında hattınıza tanımlanmış kalan ücretsiz dakikalarınız varsa silinir. Talebinizden sonra başvuru bilginiz, size başvuru sırasında bildirilir.
 • Süper Paket’te ayda her yöne toplam 500 dakika konuşma hakkınız olur.

  Süper Paket kapsamında aylık 500 dakika yurt içi Turkcell'liler, diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev, iş) numaraları ile yapılan tüm yurt içi aramalarınızda geçerli olur.
  Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.
 • Süper Paket’te haftada 2 gün tüm Turkcell’lilerle bedava konuşup, her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında yine tüm Turkcell'lilerle bedava konuşmanın tadını çıkarırsınız.
  Haftada 2 gün BEDAVA konuşma hediyenizi herhangi bir saat kısıtlaması olmadan, belirlenen günlerinizde, yurt içi Turkcell yönüne yapacağınız konuşmalarınız için kullanabilirsiniz.
  Her gece 21:00 - 09:00 arası geçerli sınırsız konuşma hakkınızı Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmelerinizde geçerli olur.
 • Kalan dakikalarınızı Dijital Operatör Uygulaması'nı kullanarak, KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek veya *159#'i tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Bedava konuşabileceğiniz günler hakkında sizlere SMS ile bilgi verilir.Bedava günlerinizi ayrıca Hesabım'dan ve Turkcell Müşteri Hizmetlerin'den öğrenebilirsiniz.
  Bedava günler biri hafta içi, biri hafta sonu olacak şekilde rastgele belirlenir.
  Belirtilen günlerde Turkcell'lilerle yapacağınız görüşmeleriniz ücretlendirilmez ve paket dakikalarınızdan düşmez.
 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir.

 • Paket bitiminde, yurt içi her yöne aramalarınızda Alo Tarifesi kapsamında 60 Kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Süper Paket Alo Tarifesi ile beraber alınabilir.
 • Fatura döneminiz boyunca her gece 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arası yurt içinde Turkcell'lilerle yapacağınız tüm görüşmeleriniz ücretsiz olur. Bu saatler arasında Turkcell'lilerle yapacağınız görüşmeler 500 dakikalık paket dakikalarınızdan harcanmaz. Yurt içinde diğer operatörler ve sabit hatlar ile yapacağınız görüşmeleriniz 500 dakikadan harcanır. Paket kapsamındaki 500 dakikanız sona erdiğinde Alo Tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Tekrar kayıt olmanıza gerek yok. Süper Paket kapsamındaki akşam 21:00'den sabah 09:00'a kadar Turkcell ve sabit hatlar ile 5.000 dakika teklifi, 25 Ocak itibari ile akşam 21:00'dan sabah 09:00'a kadar Turkcell'liller sınırsız konuşma olarak değişmiştir.
 • Alo 240 Paketi, 25 Ocak itibari Süper Paket kapsamına alındı. Ayda 65 TL ödediğiniz Alo 240 Paketi’ndeyseniz, artık Süper Paket ile ayda 59 TL’ye her yöne 500 dakika ve 21:00-09:00 arasında Turkcell'lilerle sınırsız konuşabilirsiniz.
 • Herkesle 240 Paketi, 25 Ocak itibari Süper Paket kapsamına alındı. Ayda 60 TL ödediğiniz Herkesle 240 Paketi’ndeyseniz artık Süper Paket ile ayda 59 TL’ye, her yöne 500 dakika ve her gece 21:00-09:00 saatleri arasında Turkcell'lilerle sınırsız konuşabilirsiniz.
 • Süper Paketi’nizi iptal etmek için kısa mesajla ile IPTAL SUPER PAKET yazarak 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz.
  Fatura dönemi içinde yaptığınız iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. O ay içinde kullanmadığınız dakikalarınız fatura kesiminizde silinir ve paket ücretinin tamamı bu faturanıza uygulanır. Tekrar pakete geçmek isterseniz iptal'den sonra bir daha talepte bulunabilirsiniz.
  Başka bir tarifeye/pakete geçmek için talepte bulunmadıysanız iptal işleminiz ile beraber fatura kesim tarihinde tarifeniz Bizbize olarak değişir ve bu tarihten itibaren Bizbize Tarifesi’nden ücretlendirilirsiniz.
  Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliğiniz devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonundaki faturanıza uygulanır. Numara değişikliği işlemi yaptığınızda ise paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • 755'li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 755'li numaralara yapılan yurt içi aramaları çağrı başına tüm vergiler dahil 40 kuruş olarak ücretlendirilir.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın