Faturalı Destek Konuşma Paketi | Turkcell

Faturalı Destek Hepsi Paketi

Engelli müşterilerimize özel çok avantajlı paketler. Faturalı Engelli Tarifesi'ndeki Hepsi Paketi ile iletişim ihtiyacınızı karşılayın.

Faturalı Destek Hepsi Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1500 DK TURKCELL'LiLERLE
500 DK HER YÖNE
250 MB İNTERNET
10000 SMS TURKCELL'LiLERLE
1000 SMS HER YÖNE
100 MMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi


AvantajlarFiyat
Faturalı Destek Hepsi PaketiTurkcell’lilerle 1.500 DK
+ Her Yöne 500 DK
+ Turkcell’lilerle 10.000 SMS
+ Her Yöne 1.000 SMS
+ Her Yöne 100 MMS
+ 250 MB İnternet
30 TL


  • Faturalı Destek Hepsi Paketi'nin aylık ücreti 30 TL'dir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Faturalı Destek Tarifesi ile yurtiçinde her yöne dakikası 20 kuruşa konuşabilir, 20 kuruşa mesaj gönderebilirsiniz, paket dışında internet kullanımınız standart internet paket aşım ücreti ile ücretlendirilir.
  • Faturalı Destek Tarifesi altında bulunan Faturalı Destek Hepsi Paketi yurtiçinde kullanım için geçerlidir.
  • Faturalı Destek Tarifesi'ne katılım 50.000 abone ile limitlidir.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • İnternet paket aşım 5 TL/200 MB'dir. Paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz.
  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
Sayfayı kaydırın