İnternetli Altın Yaşlar Duran Paket - TURKCELL

İnternetli Altın Yaşlar Duran Paket

Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket ile 60 yaş üzeri müşterilerin faturaları kontrol altında! 60 yaş üzeri müşterilere özel Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket ayda sadece 35 TL'ye her yöne 500 dk, her yöne 500 SMS ve 500 MB internet sunuyor. Akıllı Fatura özelliği ile sözünde duruyor ve limitini aşmıyor. Dilerseniz yıllık abonelikle aylık 25 TL ödeyerek Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket'ten yararlanabilirsiniz.

İnternetli Altın Yaşlar Duran Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET
500 SMS HER YÖNE
Akıllı Fatura

Daha Fazla Bilgi

 • 20.07.2018 itibarıyla Altın Yaşlar Duran Paket ücreti 55 TL olmuştur.
 • Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket’e yıllık abonelik yaparak 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde indirim kazanın! Kampanya detayları için tıklayın.
 • Altın Yaşlar Tarifesi’nden sadece 60 yaş üzeri hat sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketten faturasızdan faturalıya geçen, yeni hat alan, numarasını taşıyan müşteriler yararlanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Paket içeriği sona erdikten sonra Akıllı faturanız varsa akıllı fatura özelliği kapsamındaki kullanımlarınız durur, Akıllı fatura aboneliğinizi iptal ettirdiyseniz 01.06.2016 tarihi itibarıyla yurt içinde paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (KDV ve ÖİV dahil), paketsiz SMS ve SMS aşım ücreti 50 kr/adet (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir, internet için paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir, bu ücretlendirme bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır, 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz. Mevcut kontratlı kampanyası 26.09.2014 tarihinden önce başlamış olan ve hala devam eden müşterilerimiz, kontratlı kampanyalarının sona ermesiyle birlikte 5TL/200MB ücretlendirmesine geçiş yapacaklardır.
 • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket her yöne 500 dakika, her yöne 500 sms ve 500 MB internet içerir. Paket faydaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki faydalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
 • Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 25 TL’ye kullanma fırsatı kazanırsınız.
 • 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda, o tarihe kadar faydalanılan ay başına KDV ve ÖİV dâhil 10 TL veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı son faturanıza yansıtılacaktır.
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Emekliler Kulübü'ne üye olacaktır.
 • Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi kullanan müşterilerimiz, ücretsiz olarak Akıllı Fatura özelliğinden faydalanırlar; bu sayede faturaları sözlerinden çıkmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Altın Yaşlar Akıllı Fatura Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Altın Yaşlar Akıllı Fatura Kampanyası sayesinde Altın Yaşlar Duran Hepsi Paket ile yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dâhil olmayan ücretli dakika, SMS, MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınız kısıtlanarak durdurulur, size SMS, hücresel mesaj veya anons ile bilgilendirme yapılır.
 • İsterseniz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulan ve kriterlerini sağladığınız Turkcell paketlerini veya Akıllı Fatura kapsamında sunduğumuz ek paketleri alarak kullanım yapabilirsiniz.
 • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 10.12.2017 itibarıyla Altın Yaşlar Duran Paket ücreti 45 TL olacaktır.
 • 10.12.2018 itibarıyla paket ücreti 67 TL olacaktır.

532 ya da 0532 532 0000
Sayfayı kaydırın