Çiftçi Tarifesi Konuşma Paketi | Turkcell

Çiftçi Tarifesi

Tüm çiftçilerimizin emeklerine yakışacak hesaplı Çiftçi Tarifesi yine Turkcell'den! Bu tarife ile tüm çiftçilerimiz artık her yöne rahat rahat konuşup doya doya internete giriyor.

Çiftçi Tarifesi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

İçerik Aylık Abonelik Ücreti
Her yöne 500 DK+ 1GB 49 TL
 • 9 Temmuz 2015 itibarıyla, tarife paketine 1 GB internet eklemiştir. 20 Mayıs 2016 itibarıyla aylık abonelik ücreti 45 TL olarak değiştirmiştir.
 • Verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil), her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil), internet kullanımı 200 MB/5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. İnternet kullanımı, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Çiftçi Tarifesi'ne geçtiğiniz an Çiftçi Paketi'ne de sahip olursunuz. Çiftçi Tarifesi ile her yöne 500 dakika konuşup 1 GB ile doya doya internette dolaşabilirsiniz.
 • Çiftçi Tarifesi - Her Yöne 500 dk 1 GB Paketi'ndeki aboneler, paketlerini kullanabilmeleri için 3 yakınlarını referans gösterebilirler. Referans gösterme işlemi ile ilgili detaylar için tıklayınız.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 20.07.2016 tarihinden itibaren bu pakette bulunan aboneler hiçbir fiyat farkı olmadan, 45 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 1 GB internet sunan Kazandiran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 10 Eylül 2016 itibarıyla tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
0532 757 22 22
 • Her fatura döneminizde yenilenecek, 49TL karşılığında her yöne 500dk ve 1GB internet içermektedir.TL karşılığında her yöne 500dk ve 1GB internet içermektedir.

 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.
 • Paket dakikalarınız ve internetiniz o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız faydalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket faydanız her ay yenilenir.

 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
  •Fiyat değişikliği bu pakette taahhütlü kampanyadan mevcutta faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
  •Bu pakette taahhütlü kampanyada bulunan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
  •Bu pakete yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
  •Bu pakete tarife değişikliği ile yeni bir 12 ay taahhütlü kampanyalara gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
  •Müşterilerin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV ve ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.

  İnternet paketinin kotası dolduğunda abonenin hattına tanımlı başka internet paketi yoksa paket aşım ücreti ile ücretlendirilir. Paket aşım ücreti 500 MB/5 TL'dir. İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinden düşer. Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.Paket sadece WAP ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dâhil değildir. İnternet paketlerinin üst bağlantı hızları 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.


  03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.

 • Çiftçilikle uğraştığınızı gösteren bir belge ile Çiftçi Tarifesi'ne kolayca geçiş yapabilirsiniz. Tarife geçişinde geçerli belgeler şunlardır.

  * T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı veya Ziraat Odaları tarafından verilen Çiftçi Belgesi
  * Ziraat Bankası’na devlet tarafından yatan destekleri açıklamasında gösterir dekontlar
  * Tüm Tarımsal Kooperatif üyelik belgesi veya personel kartı (Tarım Koop, DSYB, Tarımsal Kalkınma, Süt, Veteriner)
  * Tarım Bakanlığı ve bağlı kurumlarından alınan çiftçiliği gösterir belgeler
  * Bankaların çiftçi kartları (Hasat kart, Başak kart vb.)
  * İl Ticaret Borsaları kaydı
  * Zirai araç ruhsatı (Traktör vs.)
  * Arazi kiralama belgesi
  * Muhtar onaylı Çiftçi belgesi

 • Numara veya fatura dönem değişikliğinde fayda devam eder. Diğer durumlarda , devam etmez.

 • Evet. Çifti Tarifesi’ne geçmek için hattın sahibi siz olmalısınız.

 • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
 • Tarife değişikliğiniz, başvuru tarihinizden sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
 • Her yöne 500 dk 1GB Paketi'ndeki aboneler, paketlerini kullanabilmeleri için 3 yakınlarını referans gösterebilirler. Referans gösterme işlemi ile ilgili detaylar için tıklayınız.
Sayfayı kaydırın