Canım Ailem Minik Paket - TURKCELL

Canım Ailem Minik Paket

Canım Ailem Tarifesi'ndeki Minik Paket ile hem sizin gibi Canım Ailem Paketleri'ni seçen ailenizle hem de her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Canım Ailem Minik Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
200 DK HER YÖNE
300 DK GRUP İÇİ

Daha Fazla Bilgi

Aylık Abonelik
PaketPaket ÜcretiPaket İçeriği
Canım Ailem Minik Paket
59 TL 200 dk. Her Yöne
+ 300 dk. Grup İçi*


 • * Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Canım Ailem Paketleri Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisiyle konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanırsınız.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Katılım ve katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.
 • Canım Ailem Tarifesi altında bulunan Minik Paket ayda 32 TL’ye yurt içinde her yöne 200 dakika ve Canım Ailem Paketleri'ndeki Turkcell'lilerle 300 dakika içermektedir.
 • 31 Aralık 2014 tarihine kadar bu pakette yer alan abonelere aylık 1 GB Twitter paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Twitter paketiyle mobile.twitter.com'a bağlanmanızı sağlar.
 • Yeni Müşterilerimize özel Canım Ailem Paketleri Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücreti 32 TL olup, paket dakikalarına ilave her yöne ek 300 dk. eklenmektedir.
 • Canım Ailem Minik Paket Yıllık Abonelik Kampanyaları mevcut müşteri ve yeni müşteri için 27.03.2014 tarihinden itibaren abone alımına kapanmıştır.
 • Canım Ailem Minik Paket tarifesi 26.12.2014 tarihinden itibaren abone alımına kapanmıştır.
 • Canım Ailem Minik Paket fiyatı 25.05.2016 tarihinden itibaren 45TL olmuştur.
 • Ses paket aşımında her yöne arama 60 kr/dakika olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Aylık pakette bulunan aboneler 20.07.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 45 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 1 GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • 20.07.2018 tarihi itibarıyla Canım Ailem Minik paket ücreti 59 TL olmuştur.


SMS
 • Aylık Abonelik (HEPIMIZ MINIK yaz 2222’ye gönder)
 • 0532 757 22 22
  • Son 365 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyan veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen Turkcell Faturalı dünyasına katılmış tüm müşterilerimiz de bu paketten faydalanabilir.


   Canım Ailem Paketleri Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanarak paketinizden 12 fatura dönemi boyunca 32 TL'ye her yöne 500 dk. ve grup içi 300 dk. olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz aylık abonelik ile paketinizden 59 TL'ye her yöne 200 dk. ve grup içi 300 dk. olarak da yararlanabilirsiniz.

   Turkcell Mağazaları'ne başvurarak, numaranızı Turkcell Faturalıya taşıyarak, yeni faturalı hat alarak veya Hazır Kart’tan faturalıya geçerek Canım Ailem Minik Paket’ten faydalanabilirsiniz.
   Canım Ailem Minik Pakete aşağıdaki kampanyalardan yararlanırken geçmek isterseniz önce kampanya paketlerinizi iptal edip sonra tarifeye başvurarak geçebilirlersiniz;
   • Canım Ailem Ek Paket Kampanyası
   • Avoncell Kampanyası
   • Acıbademcell Kampanyası
  • Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan yeni faturalı hat alan veya Hazır Kart’tan faturalıya geçen, müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

  • Canım Ailem Tarifesi’ndeki Minik Paket ile her yöne 200 dakika ve grup içi 300 dk. konuşabilirsiniz. Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.
   • Her yöne dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda , ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
   • Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
   Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz. Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.
  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

  • Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.

  • Evet. Paket bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılıp ilk 365 gün içinde Canım Ailem Tarifesi'nde Minik Paket'te Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılmanız durumunda, Minik Paket’ten 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile ayda 32 TL’ye Her yöne 500 dk. ve Grup içi 300 dk. olarak yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden 32 TL’ye Her Yöne 200 dk. ve Grup içi 300 dk. olarak yararlanırsınız.

   Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 13 TL erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

   Eğer sahip olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin hemen ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

   Eğer başka bir paketten Canım Ailem Minik Paket'in yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizi takip eden ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir; yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizle birlikte, yeni paketteki ilk fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hem indirim hem de hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder. Yıllık abonelik ile kazandığını hediye dakikalar görüntülü, konferans ve ödemeli görüşmelerde geçerlidir; yurt dışında ve yurt dışında yapılan aramalarda geçerli değildir. Kendi dakika paketinizdeki dakikalar, yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalardan daha önceliklidir.

   Canım Ailem Minik Paketi Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası detayları için tıklayınız.
   Canım Ailem Ekonomik Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası detayları için tıklayınız.
   Canım Ailem Süper Paketi Yıllık Abonelik - Yeni Müşteri Kampanyası detayları için tıklayınız.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

   Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.

   Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

   Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Sayfayı kaydırın