Faturalı Destek Hepsi Paketi | Turkcell

Canım Ailem Minik Paket

Canım Ailem Tarifesi'ndeki Minik Paket ile hem sizin gibi Canım Ailem Paketleri'ni seçen ailenizle hem de her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Canım Ailem Minik Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
200 DK HER YÖNE
300 DK GRUP İÇİ

Daha Fazla BilgiAylık Abonelik
PaketPaket ÜcretiPaket İçeriği
Canım Ailem Minik Paket
45 TL 200 DK Her Yöne
+
300 DK Grup İçi*


* Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 31 Aralık 2014 tarihine kadar bu pakette yer alan abonelere aylık 1 GB Twitter Paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Twitter Paketi, mobile.twitter.com'a bağlanmanızı sağlar.
 • Canım Ailem Tarifesi altında bulunan Minik Paket ile yurt içinde her yöne 200 dakika ve Canım Ailem Paketleri'ndeki Turkcell'lilerle 300 dakika konuşabilirsiniz.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Canım Ailem Minik Paket Yıllık Abonelik Kampanyaları mevcut müşteri ve yeni müşteri için 27.03.2014 tarihinden itibaren abone alımına kapanmıştır.
 • Aylık pakette bulunan aboneler 20.07.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 45 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 1 GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.

SMS
 • Aylık Abonelik (HEPIMIZ MINIK yaz 2222’ye gönder)
 • 0532 757 22 22
  • HEPIMIZ MINIK yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir, Turkcell Mağazaları'ne başvurabilir veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Canım Ailem Minik Paket’ten bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Taahhütlü tekliflerden faydalanan müşterilerimiz, Canım Ailem Minik Paket’e geçmek isterlerse, mevcut taahhütlü tekliflerini iptal ettirmeleri gerekebilir. Bu durumda Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.
   Canım Ailem Minik Paket'e, aşağıdaki kampanyalardan yararlanırken geçmek isterseniz, önce kampanya paketlerinizi iptal edip sonra tarifeye başvurarak geçebilirsiniz.:
   • Canım Ailem Ek Paket Kampanyası
   • Avoncell Kampanyası
   • Acıbademcell Kampanyası
  • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.

  • Canım Ailem Tarifesi’ndeki Minik Paket ile her yöne 200 dakika ve grup içi 300 dk. konuşabilirsiniz. Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.
   • Her yöne dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşme yaptığınızda, ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
   • Grup içi dakikalarınızı Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri'ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi'ne sahip herkesle yapacağınız görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.
   Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.
  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

   Ayrıca paket dakikalarınızın %80 ve %100'ünü kullandığınızda telefonunuza bilgilendirme SMS'i gönderilir.

  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

  • Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde verildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sayfayı kaydırın