Motorola Sonic Play 100 Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Müziğiniz Her Yerde Sizinle

Motorola Sonic Play 100 Bluetooth hoparlör taşınabilir yapısıyla müzik ve eğlenceyi dilediğiniz her yere götürebilmenizi sağlar. Müzik keyfinize yepyeni bir anlam kazandıran ürün net, temiz ve güçlü ses performansıyla öne çıkar.


Göz Alıcı Tasarım

Şık, modern ve kompakt yapısıyla dikkat çeken Sonic Play 100, kullanıldığı ortama hem işitsel hem de görsel olarak farklı bir atmosfer kazandıran tasarımıyla büyük beğeni kazanır. Siyah rengin asaleti ile her ortama uyum sağlayan ürün adeta bir aksesuar görünümündedir


Çok Yönlü Kullanıcı Deneyimi

Bluetooth hoparlör olarak tasarlanan modele AUX-IN portu üzerinden de bağlanılabilir. Gittiğiniz her yere müziğinize götürmenizi sağlayan tasarım güçlü ses performansıyla kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır.


Uyumlu ve İşlevsel

Sonic Play 100 Bluetooth hoparlör akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve müzik çalar gibi cihazlarla uyumlu biçimde çalışır. Bluetooth özellikli elektronik aygıtlara sorunsuz şekilde bağlanabilen model, yüksek ve net ses performansına sahip müziğin keyfini kesintisiz biçimde çıkarmanızı sağlar.


Uzun Ömürlü Kullanım

NiMh piller ile kullanılan ürün dört saate varan çalma süresiyle sizi yarı yolda bırakmaz. Pil ile çalışan hoparlörün pili bittiğinde pratik biçimde değiştirilebilir.


Üst Seviye Ses Kalitesi

Ürün her zamankinden daha iyi ses çıkarması için yepyeni özelliklerle donatılır. 20 Hz ilâ 20 KHz frekans aralığına sahip olan model, daha önce hiç fark etmediğiniz ses detaylarını ortaya çıkarır.


Geniş Kapsama Alanı

Motorola Sonic Play 100 15 metreye (50 feet) varan çekim alanıyla müzik kaynağından uzak yerlerde bile müziğin keyfini çıkarmanızı mümkün kılar. Modelde kullanılan Bluetooth v4,1 bağlantı teknolojisi, Bluetooth özellikli tüm cihazlarla kolay ve sorunsuz bağlantı imkânı tanır.


Müziğinizi Uzaktan Kontrol Edin

Bluetooth özellikli akıllı cihazlarınıza uzaktan bağlanabilen ürünün üzerinde ses kontrolünü mümkün kılan düğmeler yer alır. Söz konusu düğmeler üzerinden dilerseniz müziğin ses ayarını yapabilir, dilerseniz dinlediğiniz şarkıyı atlayabilir ya da yeniden dinleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Boyutlar: 63 x 106 x 35 (Y x G x D) mm
  • Ağırlık: 140 g
  • Ortalama batarya süresi: 4 saat
  • Bağlantı türü: Bluetooth
  • Frekans aralığı: 20 Hz – 20 KHz

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.