PS5 Spiderman Miles Morales

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Spiderman Morales

PS5 Spiderman Miles Morales oyununda babasının vakitsiz ölümü üzerine Peter Parker ile tanışan ana karakterin yeni kahraman olma yolundaki maceralarına eşlik edeceksiniz. Oscorp örümceği tarafından ısırılıp güçlerine kavuştuktan sonra Parker’dan eğitim almaya başlayan Miles’ın hayatını konu alan aksiyon dolu bir macera!

Morales’in Siyasi Bağlantıları

Oyunda yardımcı karakterlerden olan Morales’in annesi Rio New York Belediye Başkanlığı’nın en önemli adaylarından biri ve oğluna macerası sırasında üst kademelerdeki bağlantılarını kullanarak yardım ediyor. Tutkulu, iyilik dolu ve halkını seven bir karakter!

Morales’in Akıl Hocası Orijinal Spiderman

Uzun yıllar Peter Parker Spiderman oldu fakat yeni bir kahraman doğuyor. Oyun yeni bakış açısıyla fantastik evreninde Miles’ı eğitmesi için Parker’ı yardımcı role koyuyor. Parker’ın Symkaria Barış Görüşmeleri için yurt dışına çıkması üzerine Miles yalnız kalıyor ve şehirde patlak veren savaşın ortasında ne yapacağını bilmiyor. Morales’i doğru yönlendirip başarıya ulaştırmak ise sizin elinizde!

Yazılım ve Teknoloji Konusunda Yardım Alın

Acemi kahraman Miles’a yazılım, bilgisayar sistemlerine girme, çökertme ve tüm teknoloji alanlarında yardımcı olan arkadaşının adı Ganke Lee! Mahalleli için “Dost Canlısı Spider-Man” uygulaması geliştirerek yardım çağrılarının yöntemini değiştirdi. Artık suçu gelen bildirimlerden anında öğrenerek, olay mahaline gidebilirsiniz.

Güçlü ve Donanımlı Spiderman

Acemi olarak çıktığı süper kahramanlık yolunda patlayıcıları keşfederek ustasından bir adım öne çıkan Miles, en güçlü silahları olan eşsiz biyo-elektrikli ve zehirli patlama ile başarısını artırıyor. Gizli kamuflaj başarısı ve yeni akrobatik hareketlerle düşmanları yakalamak, tuzakları görmek çok daha kolay!

Güç Savaşının Ortasında

Parker şehri terk ettiğinde yalnız kalan Morales, enerji ve teknoloji devleri arasında çıkan kirli bir savaşın ortasında kalıyor. Harlem’da yaşayan kahraman, henüz eğitimini tamamlamamış olmasına rağmen büyük tehditlere karşı şehri korumak zorunda!

Harlem’daki Yeni Ev

Yeni sokaklar, mahalleler ve atmosferik olaylar için Harlem sokaklarında gezinirken maceraya atılabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinerek suçlara karşı savaşta kendinize yardım bulabilirsiniz.

Büyük Güç, Büyük Sorumluluk

Miles’ın yanlışlıkla kazandığı güçler ile baş etmeye çalışırken aynı zamanda da kişisel hayatında yaşadığı buhranlara tanık olacağınız çok yönlü bir oyun. Hikayeyi her detayı ile yaşarken kendinizi tam bir acemi Spiderman gibi hissedeceksiniz!

Özellikler

  • Oyun Adı: Spiderman Miles Morales
  • Oyuna Uyumlu Cihaz: PS5
  • Konu: Spiderman olan Miles Morales ve New York Savaşı
  • Tür: Aksiyon / Macera
  • Çıkış Tarihi: 12.11.2020
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.