beIN Connect Sezonluk Taraftar Paketi 2 Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Sezonluk Taraftar Paket ile Takımınızın Maçlarını Anında İzleyin!

Sezonluk taraftar paketi ile cep telefonu ve tablet gibi iki farklı platformda takımınızın Süper Lig maçlarını izleyebilirsiniz. Yönergeler yardımıyla paketi satın aldıktan sonra tek tıkla maç keyfine erişmeniz mümkündür. Yalnızca tuttuğunuz takıma dair maçlarda geçerli olan bu paket, bir sezon maçlarını kapsar. Süper Lig heyecanını sezonluk taraftar paketi ile gittiğiniz her yere taşıyabilir, zorlu lig maratonunda takımınıza desteğinizi ekran başında verebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Uygulama Adı
beIN Connect

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.