Sonoff 4chr3 Akilli Ev 4 Kanalli Röle Karti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sonoff 4CHR3 Akıllı Ev 4 Kanallı Röle Kartı

Sonoff 4CH-R3, 4 takım Kablosuz düğmesi olan. 3 çalışma modu arasında geçişi destekler: kilitleme / kendinden kilitleme / inçleme modu. 4CH-R3, 1-16s ayarlarını destekler . (4CH-R3 sadece 0.25-4s ayarlamayı destekler). Bu özellik, anahtarınızın birkaç saniye boyunca açılmasına izin verir, ardından söner, bu da bir darbe anahtarı gibi çalışır. Sonoff 4CH-R3 akıllı anahtar DIN Rayına monte edilmiştir.

Uygulamalarda Kolay Kullanım

Kullanıcılar iOS / Android App eWeLink ile bağlı ışıkları / cihazları uzaktan açabilir / kapatabilir. Belirtilen zamanda otomatik olarak açmak / kapatmak için 8 etkin tekli / tekrar / geri sayım sayacı oluşturabilirler. Zamanlayıcılar, ağ kullanılamıyor olsa bile kendilerini çalıştırabilir. Cihazların aileleri tarafından kontrol edilmesine izin vermek için, kullanıcılar cihazları kendi hesaplarıyla paylaşabilir ve belirtilen zamanlayıcı izinlerine izin verebilir. Düğmeyi AÇIK / KAPALI tetiklemek için bazı sahneler veya akıllı sahneler bile oluşturabilirler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SONOFF 4CHR3 AKILLI EV 4 KANALLI RÖLE KARTI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SONOFF
Henüz yorum yok