Bravo Su Arıtma 3'lü Ön Bakım Filtresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

RAMAZAN HOTAN-139295

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

RAMAZAN HOTAN-139295

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İçme Suyunuzu Kendiniz Üretin

Sadece içmek için değil, tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizde de hesap yapmadan kullanabilirsiniz Ekonomik ve güvenli olan bu sistem ile musluk suyundan sağlıklı su elde edilmektedir.

365 Gün 24 Saat Suyunuz Hazır

Her an elinizin altındadır. Bitecek endişesine, sipariş verme ya da taşıma zahmetine katlanmanıza gerek yoktur.

Ücretsiz Su Üretim İmkanı

19 litre su maliyetinin 0,11 krş olduğunu biliyor musunuz? Bravo su arıtma ile 1 TL' ye 170 litre su üretebilirsiniz. Üstelik yüksek kalite de su tüketmenizi sağlar.

Antibakteriyel Birinci Sınıf Çelik Su Tankı

Ürünün su tankının antibakteriyel birinci sınıf çelikten üretilmiş olması, suyun tadının bozulmasını ve koku oluşumunu engeller. Su tankının darbelere karşı dayanıklı bu özelliği, aynı zamanda uzun süreli kullanım imkânı sağlar.

Her Aşamada Kalite ve Hijyen

Bravo su arıtma cihazının uzun ömürlü olması, şık tasarımı ve kolay kullanımının dışında kullanılan tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir.

Bravo Su Arıtma Cihazları Suyunuza Hayat Katar

Su hayattır; sağlığımız da hayatta sahip olduğumuz en önemli unsurlardan biridir. Daha temiz, mineral ve vitamin yönünden oldukça zengin su kullanımının sürekli ve kesintisiz olarak devam etmesi için su arıtma cihazı kullanılmalıdır.

Ergonomik Tasarım

Su arıtma cihazlarımız tasarım harikası olup görünümleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Özellikler

I. Aşama Sediment Filtre (5mic.)

  • Sediment filtre 1 ile 5 mikron aralığındaki partikülleri süzer. Bu partiküller pas, küf, kum gibi partiküllerdir; en çok kullanılan filtrasyon sistemi sediment filtredir. Bunun yanı sıra, bazen sularımız kesildiğinde sularımız kahverengi akar; bunu en net görebileceğimiz yer sularımızın kesildiği andır. Diğer zamanlarda bu tarz partiküller gelmektedir ama gözümüzle göremeyiz. 
II. Aşama GAC Karbon Filtre
  • Aktif karbon filtrasyon sistemidir. Aktif karbon filtrasyon sistemi, suyun içerisinde bulunan klor asbest gibi  emilimleri sağlar.
III. Aşama CTO Karbon Filtre
  • Blok karbon filtrasyon sistemi sıkıştırılmış karbon teknoloji ile oluşturulan bu sistemimizde suyun içerisinde gaz fazına geçmiş olan ve bunun yanı sıra mikronun olarak bir mikrona daha çok yaklaşık olan partiküllerin tutulumu sağlanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BRAVO SU ARITMA 3'LÜ ÖN BAKIM FİLTRESİ
Üretim Yeri
Brezilya
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BRAVO
Henüz yorum yok