Skullcandy S2IMY Inkd+ Mikrofonlu Kulak İçi Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık Tasarım

Çok şık bir tasarım ile sunulan Skullcandy Inkd+Mikrofonlu kulak içi kablolu kulaklık, modern görünümüyle kullanıcılarının ilgisini çeker. Yenilikçi yaklaşımı ve dinamik tavrıyla herkesi kendine hayran bırakan kulaklık, muhteşem bir deneyim vadeder.


Supreme Sound

Skullcandy Inkd+Mikrofonlu kulak içi kablolu kulaklık, “supreme sound” teknolojisiyle yüksek ve kaliteli bir ses sunar. Bu sayede müzik dinlerken, film seyrederken, oyun oynarken ya da çalışırken mükemmel bir ses performansını sizinle buluşturur.

Gürültü Yalıtımlı Uyum

Skullcandy kulak içi kablolu kulaklık, gürültü yalıtımlı uyumuyla dışarıdan gelen sesleri en aza indirerek üstün bir ses performansı sunar. Bu özellik sayesinde ister iş yerinde ister dışarıda kısacası nerede olursanız olun dikkatiniz dağılmadan yenilikçi teknolojinin keyfini yaşayabilirsiniz.  

Hat İçi Mikrofon

Mikrofonlu özelliğiyle teknolojiyi kulaklarınıza taşıyan Skullcandy kulak içi kablolu kulaklık ile telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hat içi mikrofon özelliğiyle çağrı geldiği anda kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmadan görüşmenizi yapıp, eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Çağrı ve Takip Kontrolü

Skullcandy Inkd+Mikrofonlu kulak içi kablolu kulaklığın üzerinde bulunan kontrol paneli sayesinde bağlı olduğunuz cihaza dokunmadan çağrılarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca müzik dinlerken veya film izlerken takip kontrolünü yaparak sınırsız konforun keyfini yaşayabilirsiniz.  

Silikon Kulak Koruyucusu

Skullcandy kulak içi kablolu kulaklık, kulak içine giren kısmında yer alan silikon koruyucu ile kulak sağlığınıza önem verir. Silikon kulak koruyucusu sayesinde kulakların acımasını engellerken, sesin kulak içinde kalmasını da sağlar. 

Hafif ve Dayanıklı

11.52 gram ağırlığındaki Skullcandy kulaklık, hafif yapısıyla varlığını hissettirmeden muhteşem bir performans sağlar. Skullcandy kulak içi kablolu kulaklık, kaliteli malzemeden üretilerek uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Kaliteli kablo yapısı ve hafifliğiyle gittiğiniz her yerde sizinle olur.  

2 Yıl Garanti

Skullcandy Inkd+Mikrofonlu kulak içi kablolu kulaklık, kullanıcılarına 2 yıl boyunca garanti verir. Kulaklıkta bir sorun oluşması halinde sorununuza en iyi şekilde çözümler sunarak, üstün hizmet anlayışıyla sizi mutlu eder. 

Teknik Özellikler

  •  Bağlantı Tipi: 3.5mm AUX Kablo
  •  Empedans: 16 Ohm
  •  Ses Basınç Seviyesi: 92 dB
  •   Frekans Yanıtı: 20Hz-20Khz
  •   Ağırlık: 11.52 gr

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.